Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Arçelik OCD T 651 DWG Ankastre Gazlı Ocak (Gri) Fiyatları

Arçelik OCD T 651 DWG Fibona Serisi Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri

18.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 18600.00
Arçelik OCD T 651 DWG Fibona Ankastre Cam Tablalı Ocak gri

Satıcı: GaziogluDTM

18.741,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 18741.31
Arçelik Ocd T 651 Dwg Gri Ankastre Ocak

Satıcı: Gazioglu DTM

19.057,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 19057.20
Arçelik OCD T 651 DWG Fibona Ankastre Cam Tablalı Ocak gri

Satıcı: altinmobilyaas

19.134,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 19134.11
Arçelik Ocd T 651 Dwg Gri Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Altın Mobilya

19.456,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 19456.60
Arçelik OCD T 651 DWG Fibona Serisi Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: arces

19.529,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 19529.07
Arçelik OCD T 651 DWG Gri Ankastre Ocak

Satıcı: Gazioglu DTM

19.583,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 19583.61
Arçelik OCD T 651 DWG(OCD 599-5) Grion Ankastre Ocak

Satıcı: Altın Mobilya

19.994,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 19994.07
Arçelik OCD T 651 DWG(OCD Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: Altın Mobilya

20.424,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 20424.05
Arçelik Ocd T 651 Dwg Gri Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Altın Mobilya

21.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 21299.00
Arçelik Ocd T 651 Dwg Gri Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Altın Mobilya AS

21.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 21299.00
Arçelik OCD T 651 DWG(OCD Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: gönülsokak

22.652,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 22652.74
Arçelik OCD T 651 DWG Gri Ankastre Ocak 22.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

13 22800.00

Arçelik OCD T 651 DWG Ankastre Gazlı Ocak (Gri) Fiyat Geçmişi

Arçelik OCD T 651 DWG Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Arçelik OCD T 651 DWB Beyaz Ankastre Gazlı Ocak Beyaz 17.669,07 TL
Arçelik OCD T 651 DWG Gri Ankastre Gazlı Ocak Gri 18.600,00 TL

Arçelik OCD T 651 DWG Ankastre Gazlı Ocak (Gri) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Wok Göz Verimi 3.3 kW
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Toplam Göz Adedi 4
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 46 mm
• Genişlik 646 mm
• Derinlik 524 mm
• Ağırlık 13.8 kg
• Renk Gri
• Sınıf 65 cm

Arçelik OCD T 651 DWG Ankastre Gazlı Ocak (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.