Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Arçelik OCD T 651 EG Ankastre Gazlı Ocak (Gazlı Ocak) Fiyatları

Arçelik OCD T 651 EG Grion Ankastre Cam Ocak gri

Satıcı: ÇELİKBAŞLARDTM

10.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 10769.00
Arçelik Ocd T 651 Eg (Ocd 606-5 Eg) Grion Ocak

Satıcı: Arces Pazarlama

12.940,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 12940.50
Arçelik OCD T 651 EG Grion Gri Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Emre Pazarlama

13.105,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 13105.00
Arçelik OCD T 651 EG Fibona Serisi Gazlı Cam Tablalı Ocak - Doğalgaz

Satıcı: Gözde-Yetkili Bayi | 36 yorum

13.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 13290.00
Arçelik Ocd T 651 Eg Grion Gri Cam Ankastre Ocak

Satıcı: GÖZDE-ARÇELİK

13.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 13290.00
Arçelik OCD T 651 EG Grion Ankastre Cam Ocak gri

Satıcı: RecepÇelikbaş

13.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 13350.00
Arçelik OCD T 651 EG Fibona Serisi Gazlı Cam Tablalı Ocak - Doğalgaz

Satıcı: arces | 36 yorum

13.484,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 13484.07
Ocd T 651 Eg

Satıcı: veli Yılmaz makine

13.574,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 13574.10
Arçelik Ocd T 651 Eg Grion Gri Cam Ankastre Ocak

Satıcı: GÖZDE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

13.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 13890.00
Arçelik OCD T 651 EG Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: Yıldız Mobilya Konf

14.478,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 14478.00
Arçelik OCD T 651 EG Grion Gri Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Gazioglu DTM

14.550,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 14550.67
Arçelik OCD T 651 EG Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: Altın Mobilya

15.199,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 15199.05
Arçeli̇k OCD T 651 EG Gri Ankastre Ocak 16.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

13 16830.00

Arçelik OCD T 651 EG Ankastre Gazlı Ocak (Gazlı Ocak) Fiyat Geçmişi

Arçelik OCD T 651 EG Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Arçelik OCD T 651 EG Doğalgaz Ankastre Gazlı Ocak Gazlı Ocak 10.769,00 TL
Arçelik OCL T 651 EG LPG Ankastre Gazlı Ocak Gazlı Ocak Fiyat bulunamadı

Arçelik OCD T 651 EG Ankastre Gazlı Ocak (Gazlı Ocak) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 2.9 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 46 mm
• Genişlik 560 mm
• Derinlik 490 mm
• Ağırlık 11.8 kg
• Renk Gri
• Sınıf 60 cm

Arçelik OCD T 651 EG Ankastre Gazlı Ocak (Gazlı Ocak) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.