Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Arçelik OMD D 611 EB Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyatları

Arçelik OMD D 611 EB Ankastre Ocak beyaz

Satıcı: RecepÇelikbaş

7.431,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 7431.50
Omd D 611 Eb Gazlı Metal Tablalı Ocak

Satıcı: veli Yılmaz makine

8.208,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 8208.40
Arçelik Omd D 611 Eb Ankastre Ocak

Satıcı: Tek Tıkla Store | 1 yorum

8.834,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 8834.07
Arçelik Omd D 611 Eb Beyaz Ankastre Ocak

Satıcı: Tek Tıkla Store

8.834,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 8834.07
Arçelik SOMD D 611EB Set Üstü Ocak

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

9.186,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 9186.50
Arçelik OMD D 611 EB Ankastre Ocak beyaz

Satıcı: altinmobilyaas

9.344,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 9344.11
Arçelik Omd D 611 Eb Beyaz Ankastre Ocak

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

9.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 9400.00
Arçelik Omd D 611 Eb Ankastre Ocak

Satıcı: Altın Mobilya AS

9.501,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 9501.60
Arçelik OMD D 611 EB Ankastre Ocak

Satıcı: Altın Mobilya

9.764,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 9764.07
Arçelik Omd D 611 Eb Metal Ankastre Ocak

Satıcı: Yıldız Mobilya Konf

9.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 9840.00
Arçelik OMD D 611 EB Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: Altın Mobilya

9.974,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 9974.05
Arçelik SOMD D 611EB 4 Gözlü Beyaz Set Üstü Ocak 10.110,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

12 10110.00
Arçelik OMD D 611 EB Ankastre Ocak

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

10.189,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 10189.48

Arçelik OMD D 611 EB Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Arçelik OMD D 611 EB Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Arçelik OMD D 611 EB Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi İkili Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 2.9 kW
• Orta Göz Verimi 2 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Metal
• Yükseklik 44 mm
• Genişlik 610 mm
• Derinlik 510 mm
• Ağırlık 7.8 kg
• Renk Beyaz
• Sınıf 60 cm

Arçelik OMD D 611 EB Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.