Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Arçelik OXD T 602 ES Ankastre Gazlı ve Elektrikli Ocak Fiyatları

Arçelik Oxd T 602 Es Ankastre Ocak

Satıcı: Gazioglu DTM

24.631,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 24631.50
Arçelik OXD T 602 ES Ankastre Ocak siyah

Satıcı: GaziogluDTM

24.973,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 24973.68
Arçelik OXD T 602 ES Fibona Serisi Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: Gazioglu DTM

26.096,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 26096.09
Arçelik OXD T 602 ES Ankastre Ocak

Satıcı: Gazioglu DTM

26.096,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 26096.09
Arçelik OXD T 602 ES Tek Gözü Elektrikli Siyah Vitroseramik Ankastre Ocak

Satıcı: Gazioglu DTM

26.657,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 26657.30
Arçelik OXD T 602 ES Ankastre Ocak 27.870,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 27870.00
Arçelik OXD T 602 ES Fibona Serisi Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: ismailözşirinday.tük.mal.paz.

30.503,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 30503.07
Arçelik OXD T 602 ES Ankastre Ocak siyah

Satıcı: markabizdedir

33.531,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 33531.19
Arçelik Oxd T 602 Es Tek Gözü Elektrikli Siyah Vitroseramik Ankastre Ocak

Satıcı: Erşan Pazarlama

34.096,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 34096.30
Arçelik OXD T 602 ES İndüksiyon Ankastre Ocak

Satıcı: Marka Bizdedir

35.791,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 35791.73

Arçelik OXD T 602 ES Ankastre Gazlı ve Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Arçelik OXD T 602 ES Ankastre Gazlı ve Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 3
• Elektrikli Göz Var
• Elektrikli Göz Adedi 1
• Wok Gözü Yok
• Halkalı Göz Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 1
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 2.9 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 46 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 530 mm
• Ağırlık 9.2 kg
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Arçelik OXD T 602 ES Ankastre Gazlı ve Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.