Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Beko BOCD K 6510 EWS Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyatları

Beko Bocd K 6510 Ews Gazlı Cam Tablalı Ocak - Siyah - Doğalgaz

Satıcı: Aygünler | 4 yorum

13.578,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 13578.00
Beko Bocd K 6510 Ews Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

13.394,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 13394.90
Beko Bocd K 6510 Ews Gazlı Cam Tablalı Ocak - Siyah - Doğalgaz

Satıcı: Altunbaş Beyaz Eşya Mobilya | 4 yorum

13.764,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 13764.93
BEKO BOCD K 6510 EWS Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: Onlinebeko

14.787,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 14787.68
Beko BOCD K 6510 EWS Beyond Serisi Cam Tablalı Ocak

Satıcı: Altunbaş Beyaz Eşya Mobilya

14.801,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 14801.00
Beko Bocd K 6510 Ews Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: BAHAR HOME AVM

15.509,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 15509.90
BEKO BOCD K 6510 EWS Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: Bahar Home Avm

15.938,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 15938.33
Beko Bocd K 6510 Ews Siyah Ankastre Cam Ocak

Satıcı: Aktifexpress

16.962,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 16962.00
BEKO BOCD K 6510 EWS Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: BAHAR HOME AVM

17.137,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 17137.99
Beko BOCD K 6510 EWS Wok Gözlü Siyah Cam Ankastre Ocak 18.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

10 18450.00
Beko BOCD K 6510 EWS Wok Gözlü Siyah Cam Ankastre Ocak 18.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 18450.00

Beko BOCD K 6510 EWS Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyat Geçmişi

Beko BOCD K 6510 EWS Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Beko BOCD K 6510 EWS Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Wok Göz Verimi 3.3 kW
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Toplam Göz Adedi 4
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 46 mm
• Genişlik 626 mm
• Derinlik 524 mm
• Ağırlık 13 kg
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Beko BOCD K 6510 EWS Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.