Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Beko BOCD T 6510 ES Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyatları

Beko BOCD T 6510 ES Beyond Serisi Gazlı Cam Tablalı Ocak - Siyah

Satıcı: AZİZLER TİCARET TG | 11 yorum

10.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 10189.00
Beko BOCD T 6510 ES Beyond Serisi Cam Tablalı Ocaklar

Satıcı: Akpınar Beko Bursa

10.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 10290.00
Beko Bocd T 6510 Es Beyond Serisi Cam Tablalı Ocaklar

Satıcı: Akpınar Beko

10.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 10290.00
Beko BOCD T 6510 ES Beyond Serisi Gazlı Cam Tablalı Ocak - Siyah

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya | 11 yorum

10.651,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 10651.92
Beko Bocd T 6510 Es Ankastre Siyah Cam Ocak

Satıcı: Doğan mağazacılık

10.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 10790.00
Beko BOCD T 6510 ES Ankastre Cam Ocak Siyah siyah

Satıcı: aldemiras

11.035,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 11035.11
Beko BOCD T 6510 ES Siyah Cam Ankastre Ocak

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

11.475,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 11475.00
Beko BOCD T 6510 ES Ankastre Cam Ocak Siyah siyah

Satıcı: istanbulankastreltd

11.844,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 11844.24
Beko Bocd T 6510 Es Ankastre Siyah Cam Ocak

Satıcı: İstanbul Ankastre

11.919,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 11919.90
Beko BOCD T 6510 ES Siyah Cam Ankastre Ocak

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

12.488,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 12488.97
Beko BOCD T 6510 ES Cam Tablalı Ocak 16.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

11 16830.00

Beko BOCD T 6510 ES Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyat Geçmişi

Beko BOCD T 6510 ES Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Beko BOCD T 6510 ES Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 2.9 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 46 mm
• Genişlik 646 mm
• Derinlik 524 mm
• Ağırlık 10.8 kg
• Renk Siyah

Beko BOCD T 6510 ES Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.