Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Beko BOMD D 6110 EB Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyatları

Beko BOMD D 6110 EB Gazlı Renkli Metal Tablalı Ocaklar

Satıcı: AZİZLER TİCARET TG | 14 yorum

7.160,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 7160.07
Beko BOMD D 6110 EB Ankastre Metal Tablalı Ocak beyaz

Satıcı: altunbasbeyazesya

8.057,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 8057.61
Beko BOMD D 6110 EB Ankastre Metal Tablalı Ocak beyaz

Satıcı: tekrargel

8.063,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 8063.19
Beko BOMD D 6110 EB Gazlı Renkli Metal Tablalı Ocaklar

Satıcı: Altunbaş Beyaz Eşya Mobilya | 14 yorum

8.419,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 8419.76
Beko Bomd D 6110 Eb Gazlı Renkli Metal Tablalı Ocaklar

Satıcı: BAHAR HOME AVM

8.467,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 8467.20
Beko Bomd D 6110 Eb Ankastre Doğalgazlı Ocak

Satıcı: ANTALYA BEKO SHOP

8.670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 8670.00
Beko Bomd D 6110 Eb Ankastre Doğalgazlı Ocak

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

8.777,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 8777.00
Beko Bomd D 6110 Eb Beyond Serisi Renkli Metal Tablalı Ocak

Satıcı: Onlinebeko

9.045,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 9045.35
Beko Bomd D 6110 Eb Beyond Serisi Renkli Metal Tablalı Ocak

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

10.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 10500.00

Beko BOMD D 6110 EB Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Beko BOMD D 6110 EB Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Beko BOMD D 6110 EB Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Ankastre
• Ürün Tipi Klasik Ocak
• Ocak Tipi Gazlı Ocak
• Ateşleme Tipi Düğmeden Ateşleme
• Gaz Emniyeti Var
• Diğer Özellikler Kahve/Cezve Adaptörü

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi İkili Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 2.9 kW
• Orta Göz Verimi 2 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Paslanmaz Çelik
• Yükseklik 44 mm
• Genişlik 610 mm
• Derinlik 510 mm
• Ağırlık 7.7 kg
• Renk Beyaz
• Sınıf 60 cm

Beko BOMD D 6110 EB Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.