Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Bosch PBP6C5K80O Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Bosch PBP6C5K80O Çelik Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: ASLANBEY DTM

7.829,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 7829.67
Bosch PBP6C5K80O Serie 2 Paslanmaz Çelik Ankastre Ocak 60 cm

Satıcı: kapidakifirsat

8.198,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 8198.00
Bosch PBP6C5K80O Serie 2 Gazlı Ocak 60 cm Paslanmaz Çelik - İnox

Satıcı: Aslanbey DTM | 5 yorum

8.325,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 8325.00
Bosch PBP6C5K80O 60 CM Gazlı Ocak gri

Satıcı: aslanbeydtm

8.365,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 8365.07
Bosch PBP6C5K80O Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: Aslanbey DTM

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 8599.00
Bosch PBP6C5K80O 60 CM Gazlı Ocak gri

Satıcı: mediamarkt

8.639,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 8639.04
Bosch Pbp6C5K80O Gazlı Ankastre Ocak 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 8999.00
Bosch PBP6C5K80O Serie 2 Gazlı Ocak 60 cm Paslanmaz Çelik - İnox

Satıcı: CAN EV ALETLERİ DTM.LTD.ŞTİ. | 5 yorum

9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 9000.00
Bosch Pbp6c5k80o Inox Ankastre Ocak

Satıcı: GÜMÜŞCÜ D.T.M

9.592,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 9592.10
Bosch Pbp6c5k80o Ocak Ankastre Gazlı Paslanmaz Çelik

Satıcı: Beyazon

9.610,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 9610.40
Bosch PBP6C5K80O Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: evises

10.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 10300.00

Bosch PBP6C5K80O Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Bosch PBP6C5K80O Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Ankastre
• Ürün Tipi Klasik Ocak
• Ocak Tipi Gazlı Ocak
• Ateşleme Tipi Düğmeden Ateşleme
• Gaz Emniyeti Var
• Diğer Özellikler Kahve/Cezve Adaptörü

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi İkili Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 3 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Paslanmaz Çelik
• Yükseklik 54 mm
• Genişlik 580 mm
• Derinlik 510 mm
• Ağırlık 6.2 kg
• Renk Inox
• Sınıf 60 cm

Bosch PBP6C5K80O Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.