Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Ateşleme Tipi:
Dokunmatik Ateşleme

Bosch PKF631FP2E Ankastre Elektrikli Ocak Fiyatları

Bosch PKF631FP2E Elektrikli Ankastre Seramik Ocak siyah

Satıcı: aslanbeydtm

25.421,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 25421.92
Bosch Pkf631fp2e Siyah Ankastre Elektrikli Ocak

Satıcı: Aslanbey DTM

25.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 25979.00
Bosch PKF631FP2E Elektrikli Ankastre Seramik Ocak siyah

Satıcı: todohome

27.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 27499.00
Bosch PKF631FP2E Cam Seramik Ankastre Ocak

Satıcı: Todo Home

27.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 27499.00
Bosch Pkf631fp2e Siyah Seramik Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: Tunahan Grup-Marmara

27.964,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 27964.50
Bosch Pkf631fp2e Serie 6 0 Gözü Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: TODO HOME

28.179,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 28179.20
Bosch PKF631FP2E Cam Seramik Ankastre Ocak

Satıcı: ASLANBEY DTM

28.199,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 28199.06
Bosch PKF631FP2E Siyah Seramik Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: No1 Shopping Center | 7 yorum

28.829,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 28829.07
Bosch PKF631FP2E Siyah Seramik Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: MaviHeybe Ankara | 7 yorum

29.031,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 29031.81
Bosch Pkf631fp2e Siyah Ankastre Elektrikli Ocak

Satıcı: No1 Shopping Centre

30.183,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 30183.02

Bosch PKF631FP2E Ankastre Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Bosch PKF631FP2E Ankastre Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Isı Kademesi 17 Kademe
• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• Elektrikli Göz Adedi 4
• Halkalı Göz Var
• Halkalı Göz Adedi 1
• Halkalı Göz Verimi 2.1 kW
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Büyük Göz Verimi 2 kW
• Orta Göz Verimi 1.2 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dokunmatik Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 45 mm
• Genişlik 592 mm
• Derinlik 522 mm
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Bosch PKF631FP2E Ankastre Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.