Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Bosch POH7C6P30O Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Bosch POH7C6P30O Serie 4 Siyah Cam Ankastre Ocak 67 cm

Satıcı: Todo Home

14.895,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 14895.02
Bosch POH7C6P30O Sert Cam Ankastre Ocak siyah

Satıcı: tayhan

15.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 15130.00
Bosch POH7C6P30O Sert Cam Ankastre Ocak siyah

Satıcı: todohome

15.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 15199.00
Bosch POH7C6P30O Serie 4 Siyah Cam Ankastre Ocak 67 cm

Satıcı: senalpazar

15.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 15300.00
Bosch Poh7c6p30o Serie 4 4 Gözü Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: TODO HOME

15.553,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 15553.70
BOSCH POH7C6P30O Gazlı Ankastre Ocak Siyah - Doğalgaz

Satıcı: SIPİ BEYAZEŞYACIM | 3 yorum

15.809,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 15809.07
BOSCH POH7C6P30O Gazlı Ankastre Ocak Siyah - Doğalgaz

Satıcı: senalpazar | 3 yorum

15.810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 15810.00
Bosch Serie 4 Poh7c6p30o Wok Gözlü Ankastre Ocak

Satıcı: AYMETDTM

16.830,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 16830.40
Bosch Gazlı Ankastre Ocak Siyah 67 Cm

Satıcı: No1 Shopping Centre

19.501,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 19501.02
Bosch Gazlı Ankastre Ocak Siyah 67 Cm

Satıcı: İstanbulankastre

19.533,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 19533.01

Bosch POH7C6P30O Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Bosch POH7C6P30O Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Wok Göz Verimi 3.5 kW
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Toplam Göz Adedi 4
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 56 mm
• Genişlik 670 mm
• Derinlik 520 mm
• Renk Siyah

Bosch POH7C6P30O Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.