Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Bosch POP0C6P30O Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Fiyatları

Bosch POP0C6P30O-BOSCH Kend. Kumandalı,gazlı Solo Ocak - Siyah - Doğalgaz

Satıcı: Nailoğulları | 1 yorum

10.974,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 10974.00
Bosch POP0C6P30O-BOSCH Kend. Kumandalı,gazlı Solo Ocak - Siyah - Doğalgaz

Satıcı: hminovasyon | 1 yorum

12.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 12200.00
Bosch Pop0c6p30o-Bosch Kend. Kumandalı,Gazlı Solo Ocak

Satıcı: İstanbul Ankastre

12.371,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 12371.40
Bosch POP0C6P30O Seri 4 Siyah Cam Set Üstü Ocak 60 cm

Satıcı: kapidakifirsat

12.538,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 12538.90
Bosch POP0C6P30O Sert Cam Set Üstü Ocak siyah

Satıcı: istanbulankastreltd

12.774,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 12774.49
Bosch

Satıcı: KARDA

12.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 12830.00
Bosch POP0C6P30O Set Üstü Ocak

Satıcı: ASLANBEY DTM

12.997,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 12997.03
Bosch Serie 4 Pop0c6p30o Siyah Set Üstü Ocak

Satıcı: GÜMÜŞCÜ D.T.M

13.121,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 13121.60
Bosch POP0C6P30O Sert Cam Set Üstü Ocak siyah

Satıcı: t-a-home

13.510,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 13510.20
Bosch

Satıcı: İstanbulankastre

14.135,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 14135.00

Bosch POP0C6P30O Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Bosch POP0C6P30O Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 3 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Genişlik 590 mm
• Ağırlık 11.2 kg
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Bosch POP0C6P30O Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.