Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Bosch POP7C6P30O Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Bosch Serie 4 Pop7c6p30o Siyah Ankastre Ocak

Satıcı: beyazstore

11.066,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 11066.60
Bosch POP7C6P30O Sert Cam Ankastre Ocak siyah

Satıcı: t-a-home

11.187,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 11187.30
BOSCH POP7C6P30O CAM ANKASTRE OCAK

Satıcı: kapidakifirsat

11.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 11498.00
Bosch POP7C6P30O Siyah 67 cm Gazlı Ankastre Ocak Cam Yüzeyli Dört Gözlü Kolay Temizlik

Satıcı: Ab-Store | 1 yorum

11.624,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 11624.07
Bosch POP7C6P30O Sert Cam Ankastre Ocak siyah

Satıcı: todohome

12.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 12199.00
BOSCH POP7C6P30O CAM ANKASTRE OCAK

Satıcı: Todo Home

12.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 12199.00
Bosch Pop7c6p30o Serie 4 4 Gözü Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: TODO HOME

12.523,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 12523.50
Bosch POP7C6P30O Siyah 67 cm Gazlı Ankastre Ocak Cam Yüzeyli Dört Gözlü Kolay Temizlik

Satıcı: Todo Home | 1 yorum

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 12999.00
Bosch Siyah 67 cm Ankastre Ocak

Satıcı: Aslanbey DTM

13.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 13599.00
Bosch POP7C6P30O Siyah Ankastre Ocak

Satıcı: NETTEENUCUZ

13.679,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 13679.05
Bosch Siyah 67 cm Ankastre Ocak

Satıcı: NETTEENUCUZ

14.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 14399.00

Bosch POP7C6P30O Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Bosch POP7C6P30O Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 3 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 56 mm
• Genişlik 670 mm
• Derinlik 520 mm
• Ağırlık 11.3 kg
• Renk Siyah

Bosch POP7C6P30O Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.