Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
2
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

CVS DN-203 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Fiyatları

Cvs Dn 203 Ikili Pleyt Elektrikli Ocak Silver

Satıcı: fırsatsepetleri | 52 yorum

1.719,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1719.57
Cvs Dn 203 İkili 2500 W Elektrikli Ocak

Satıcı: D108

1.682,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 1682.40
Cvs DN 203 Set Üstü Ocak inox

Satıcı: D108

1.690,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 1690.11
CVS DN 203 İkili 2500 W Elektrikli Ocak

Satıcı: D108

1.741,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 1741.00
Cvs Dn 203 Ikili Pleyt Elektrikli Ocak Silver

Satıcı: D108 | 52 yorum

1.766,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 1766.07
Cvs DN203 Elektrikli Solo Ocak

Satıcı: D108

1.823,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 1823.04
Cvs Elektrikli Çift Ocak

Satıcı: BAKSERLTD

1.859,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 1859.07
CVS DN 203 İkili 2500 W Elektrikli Ocak

Satıcı: D108

1.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1889.00
Cvs DN 203 Set Üstü Ocak inox

Satıcı: çeyizmağazası

2.109,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 2109.12
Cvs Dn203 Elektrikli İkili Ocak 1000/1500 Watt

Satıcı: Nezirler-Eyüp Sabri

2.311,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 2311.30
Cvs DN203 Elektrikli Solo Ocak

Satıcı: Nezirler Züccaciye- Eyüp Sabri Oral

2.634,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 2634.90

CVS DN-203 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

CVS DN-203 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• Elektrikli Göz Adedi 2
• Orta Göz Adedi 1
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 2

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Emaye
• Renk Gri

CVS DN-203 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.