Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Ateşleme Tipi:
Dokunmatik Ateşleme

Electrolux EHF6343FOK Ankastre Elektrikli Ocak Fiyatları

Electrolux EHF6343FOK Elektrikli Ankastre Ocak siyah

Satıcı: ankastreselection

11.302,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 11302.11
Electrolux EHF6343FOK 59 cm Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: Hepsiburada | 143 yorum

11.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 11599.00
Electrolux EHF6343FOK Elektrikli Ankastre Ocak siyah

Satıcı: fixkirmizibeyaz

11.677,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 11677.69
Electrolux Ehf6343fok Elektrikli Ankastre Ocak Siyah

Satıcı: FİXKIRMIZIBEYAZ İZMİR

11.706,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 11706.90
Electrolux Ehf6343fok 59 Cm Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: Dilek Beyaz Eşya

11.765,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 11765.00
Electrolux EHF6343FOK Elektrikli Vitroseramik Ankastre Ocak

Satıcı: fixkırmızıbeyaz

11.949,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 11949.57
Electrolux EHF6343FOK 59 cm Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: LTFGRuP | 143 yorum

12.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 12419.00
Electrolux EHF6343FOK Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: EMEK TİCARET

13.000,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 13010
Electrolux Ehf6343Fok 60 Cm Vitroseramik Radyan Elektrikli Ankastre Ocak Siyah 13.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 13699.00
Electrolux Elektrikli Vitroseramik Ankastre Ocak

Satıcı: MediaMarkt

13.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 13700.00
Electrolux EHF6343FOK 60 cm Vitroseramik Ankastre Elektrikli Ocak

Satıcı: MEDIAMARKT

13.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 13700.00
Electrolux Elektrikli Vitroseramik Ankastre Ocak

Satıcı: DilekBeyazEşya

14.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 14300.00

Electrolux EHF6343FOK Ankastre Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Electrolux EHF6343FOK Ankastre Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Ankastre
• Ürün Tipi Seramik Cam Ocak
• Ocak Tipi Elektrikli Ocak
• Ateşleme Tipi Dokunmatik Ateşleme
• LPG Uyumu Yok
• Diğer Özellikler Zamanlayıcı Atıl Isı Göstergesi Sesli Uyarı Kilit İşlevi Otomatik Kapanma Otomatik Pişirme Modları Stop+Go Fonksiyonu

ÖZELLİKLER

• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• Elektrikli Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dokunmatik Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 520 mm
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Electrolux EHF6343FOK Ankastre Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.