Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Dokunmatik Ateşleme

Electrolux LIB60420CK Ankastre Elektrikli Ocak Fiyatları

Electrolux Lıb60420ck Ankastre Vitroseramik Indüksiyonlu Ocak Siyah

Satıcı: Egeizo

16.222,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 16222.00
Electrolux LIB60420CK Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah

Satıcı: Airyshop

16.223,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 16223.81
Electrolux LIB60420CK İndüksiyonlu Ankastre Ocak siyah

Satıcı: AiryshopAS

16.909,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 16909.11
Electrolux Lıb60420ck Siyah İndüksiyonlu Ankastre Ocak

Satıcı: Airyshop

16.922,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 16922.60
Electrolux LIB60420CK 60 cm Ankastre Vitroseramik Indüksiyonlu Ocak - Siyah

Satıcı: Airyshop

17.070,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 17070.55
Electrolux LIB60420CK Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah

Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

17.111,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 17111.07
Electrolux LIB60420CK Ankastre Vitroseramik Indüksiyonlu Ocak Siyah

Satıcı: EGEİZO | 34 yorum

17.669,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 17669.07
Electrolux LIB60420CK İndüksiyonlu Ankastre Ocak siyah

Satıcı: mediamarkt

18.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 18259.00
Electrolux LIB60420CK Ankastre Vitroseramik Indüksiyonlu Ocak Siyah

Satıcı: Airyshop | 34 yorum

18.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 18699.00
Electrolux LIB60420CK Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah

Satıcı: Airyshop

18.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 18879.00
Electrolux LIB60420CK Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah

Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

18.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 18949.00
Electrolux Lib60420Ck Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah 18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 18999.00

Electrolux LIB60420CK Ankastre Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Electrolux LIB60420CK Ankastre Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Isı Kademesi 9 Kademe
• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• İndüksiyon Göz Adedi 4
• Küçük Göz Adedi 2
• Orta Göz Adedi 1
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dokunmatik Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Vitroseramik
• Yükseklik 53 mm
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 520 mm
• Ağırlık 8.6 kg
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Electrolux LIB60420CK Ankastre Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.