Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Eminçelik AH 1240 SW WG60 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyatları

Eminçelik Ah 1240 Sw Wg60 (12 236) Woklu Beyaz Ankastre Cam Ocak

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

5.826,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5826.20
Eminçelik Ec-Ah 1240 Sw Wg60 (12 236) Woklu Beyaz Ankastre Cam Ocak

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

6.008,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 6008.43
Eminçelik Ec-Ah 1240 Sw Wg60 (12 236) Woklu Beyaz Ankastre Cam Ocak

Satıcı: Deveyükü

6.008,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 6008.43
Eminçelik AH 1240 SW WG60 Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: Dalkılıç

7.495,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 7495.50
Eminçelik 1240 Sw Wg60 Sng Beyazc Cam Ocak

Satıcı: EFEFARUKAVM

7.692,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 7692.50
EMİNÇELİK 1240 SW WG60 SNG BEYAZC CAM OCAK

Satıcı: EFEFARUKAVM

7.792,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 7792.80
Eminçelik Ec-Ah 1240 Sw WG60 Eng Beyaz Cam Ankastre Ocak - Doğalgaz

Satıcı: EFE FARUK AVM | 2 yorum

8.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 8500.00
Eminçelik Ec-Ah 1240 Sw WG60 Eng Beyaz Cam Ankastre Ocak - Doğalgaz

Satıcı: eminstores | 2 yorum

8.900,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 8900.10
(Eminçelik Ürünü) ELLETİ AH 1240 SW WG60 Beyaz Cam Wok Gözlü Ankastre Ocak-Doğalgazlı

Satıcı: Dalkılıç Mobilya

11.560,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 11560.00

Eminçelik AH 1240 SW WG60 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Eminçelik AH 1240 SW WG60 Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Eminçelik AH 1240 SW WG60 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Wok Göz Verimi 2.5 kW
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 1
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 515 mm
• Renk Beyaz
• Sınıf 60 cm

Eminçelik AH 1240 SW WG60 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.