Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
2
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Eminçelik AH 4120 BG30 Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyatları

Eminçelik Ec-Ah 4120 Bg30 Eng Siyah Ankastre Ocak

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

3.243,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 3243.16
Eminçelik Ec-ah 4120 Bg30 Ankastre Siyah Cam Domino Ocak

Satıcı: DİLAN OZKUL

3.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3469.00
Eminçelik Ec-Ah 4120 Bg30 Eng Siyah Ankastre Ocak - Doğalgaz

Satıcı: DEPODÜNYASI | 23 yorum

3.617,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 3617.70
Eminçelik Ec-Ah 4120 Bg30 Eng Siyah Ankastre Ocak

Satıcı: DEPODÜNYASI

3.626,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 3626.07
Eminçelik Ec-Ah 4120 Bg30 Eng Siyah Ankastre Ocak - Doğalgaz

Satıcı: ANKASTREESHOP | 23 yorum

3.627,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 3627.00
Elleti AH 4120 BG30 Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: Dalkılıç

3.790,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 3790.50
Eminçelik AH 4120 BG30 Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: DİLAN OZKUL

3.799,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 3799.05
EMİNÇELİK AH4120BG30 ANKASTRE OCAK (Gri)

Satıcı: SEFA HOME

3.896,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

8 3896.40
EMİNÇELİK AH4120BG30 ANKASTRE OCAK (Siyah)

Satıcı: SEFA HOME

4.125,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

9 4125.60
(Eminçelik Ürünüdür) Elleti Elt-Ah 4120 Bg30 Eng Domino Siyah Cam Ankastre Ocak 30 Cm

Satıcı: Dalkılıç

5.421,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 5421.00
Eminçelik Ah4120bg307 Ankastre Ocak İnox

Satıcı: SEFA HOME

6.787,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 6787.50

Eminçelik AH 4120 BG30 Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyat Geçmişi

Eminçelik AH 4120 BG30 Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Eminçelik AH 4120 BG30 Siyah Ankastre Gazlı Ocak Siyah 3.243,16 TL
Eminçelik AH 4120 WG30 Beyaz Ankastre Gazlı Ocak Beyaz 3.846,30 TL

Eminçelik AH 4120 BG30 Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 2
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 2

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Genişlik 260 mm
• Derinlik 495 mm
• Renk Siyah

Eminçelik AH 4120 BG30 Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.