Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
5
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Eminçelik EC-AH 2250 BW WG70 SNG Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Eminçelik Ec-Ah 2250 Bw Wg70 Sng Beyaz 70 Cm Ankastre Ocak Woklu

Satıcı: DEPODÜNYASI | 36 yorum

8.144,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 8144.00
Eminçelik Ec-Ah 2250 Bw Wg70 Sng 5 Gözlü Beyaz 70 Cm Ankastre Ocak Woklu

Satıcı: Depo Dünyası

8.144,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 8144.10
Eminçelik Ec-Ah 2250 Bw Wg70 Sng Beyaz 70 Cm Ankastre Ocak Woklu

Satıcı: Royal Mutfakk | 36 yorum

8.152,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 8152.36
Eminçelik Ec-Ah 2250 Bw Wg70 Sng Beyaz 70 Cm Woklu Ankastre Ocak Woklu

Satıcı: DEPODÜNYASI

8.508,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 8508.57
Eminçelik Ec-Ah 2250 Bw Wg70 Sng Beyaz 70 Cm Ankastre (Gömmeli) Ocak Woklu Sancak Alimer

Satıcı: SANCAK ALİMER

8.597,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 8597.50
Eminçelik AH 2250 BW WG70 Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: DEPODÜNYASI

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 8999.00
Eminçelik AH 2250 BW WG70 Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: DEPODÜNYASI

9.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 9349.00
Eminçelik Ec-Ah 2250 Bw Wg70 Sng Beyaz 70 Cm Woklu Ankastre Ocak Woklu

Satıcı: SEFA HOME

9.765,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 9765.00
EMİNÇELİK EC-AH 2250 BW WG70 SNG BEYAZ 70 CM ANKASTRE OCAK WOKLU

Satıcı: ROYAL MUTFAK

10.598,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 10598.00

Eminçelik EC-AH 2250 BW WG70 SNG Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Eminçelik EC-AH 2250 BW WG70 SNG Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 5
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Wok Göz Verimi 3.8 kW
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 5

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Renk Beyaz
• Sınıf 70 cm

Eminçelik EC-AH 2250 BW WG70 SNG Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.