Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Ferre 2240 CE Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak (Siyah) Fiyatları

Ferre 2240 Ce Siyah Cam Set Üstü Ocak

Satıcı: SMART PAZARLAMA

5.429,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 5429.10
Ferre S2240-CE Set Üstü Cam Ocak siyah

Satıcı: esenlertic

5.504,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 5504.65
Ferre 2240 Ce Siyah Emaye Izgara Setüstü Cam Ocak - Doğalgaz

Satıcı: BakserLTD | 48 yorum

5.735,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 5735.19
Ferre 2240 Ce Siyah Emaye Izgara Setüstü Cam Ocak ( Tezgah Üstü)

Satıcı: PAZARMEYDANI

5.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 5750.00
Ferre S2240-CE Set Üstü Cam Ocak siyah

Satıcı: TECHWORLD

5.784,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 5784.11
Ferre 2240 Ce Siyah Emaye Izgara Setüstü Cam Ocak - Doğalgaz

Satıcı: biankastre | 48 yorum

5.827,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 5827.71
Ferre 2240 Ce Siyah Emaye Izgara Setüstü Cam Ocak ( Tezgah Üstü )

Satıcı: biankastre

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 5999.00
Ferre S2240 CE 4 Gözü Gazlı Siyah Cam Set Üstü Ocak

Satıcı: MakroReyon

6.079,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 6079.05
Ferre 2240 Ce Siyah Emaye Izgara Setüstü Cam Ocak ( Tezgah Üstü )

Satıcı: Makroreyon

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 6599.00
Ferre S2240 CE 4 Gözü Gazlı Siyah Cam Set Üstü Ocak

Satıcı: Acarlar Online

8.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 8000.00

Ferre 2240 CE Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak (Siyah) Fiyat Geçmişi

Ferre 2240 CE Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Ferre 2240 CE Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 510 mm
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Ferre 2240 CE Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak İle En Çok Karşılaştırılan Ocaklar

Ferre 2240 CE Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.