Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Ferre CS205 Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyatları

Ferre CS205 Siyah Cam Gazlı Ocak 4 Gözlü Emaye Izgara Kolay Temizlik Özelliği ile

Satıcı: BakserLTD | 88 yorum

5.718,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 5718.57
Ferre Cs205 Emaye Izg. Siyah Cam Ocak siyah

Satıcı: kimin

5.517,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 5517.11
Ferre CS205 Siyah Cam Gazlı Ocak 4 Gözlü Emaye Izgara Kolay Temizlik Özelliği ile

Satıcı: ANKASTREESHOP | 88 yorum

5.848,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 5848.77
Ferre CS205 Siyah Cam Ankastre Ocak

Satıcı: saracoglubeyazesya

6.045,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 6045.00
Ferre Cs205 Emaye Izg. Siyah Cam Ocak siyah

Satıcı: AcarlarOnline

6.448,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 6448.05
Ferre CS205 Siyah Cam Ankastre Ocak

Satıcı: ACARLAR ONLINE

6.552,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6552.47
Ferre 60 Cm Cs205 Siyah Ankastre Cam Ocak

Satıcı: ACARLAR

7.415,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 7415.00
Ferre Cs205 Emaye Izg. Siyah Cam Ocak

Satıcı: Biankastre

7.509,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 7509.80
Ferre Cs205 Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: Acarlar Online

7.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 7580.00
Ferre Cs205 Emaye Izg. Siyah Cam Ocak

Satıcı: Şahika

7.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 7990.00

Ferre CS205 Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyat Geçmişi

Ferre CS205 Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Ferre CS205 Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.