Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Ferre CS206 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyatları

Ferre Cs206 Emaye Izg. Beyaz Cam Ocak

Satıcı: Fırsatlar alemi

6.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6099.00
Ferre Cs206 60 Cm Beyaz Ankastre Ocak

Satıcı: saracoglubeyazesya

6.742,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 6742.50
Ferre Cs206 Emaye Izg. Beyaz Cam Ocak beyaz

Satıcı: Sahika58

6.942,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 6942.00
Ferre Cs206 Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: Şahika

7.679,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7679.04
Ferre CS206 Emaye Izg. Beyaz Cam Ocak

Satıcı: BakserLTD | 88 yorum

7.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 7699.00
Ferre Cs206 Emaye Izg. Beyaz Cam Ocak

Satıcı: AnkaHome

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7799.00
Ferre CS206 Ankastre Beyaz Ocak - Doğalgaz

Satıcı: AhdeVefa

7.895,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 7895.70
Ferre Cs206 Emaye Izg. Beyaz Cam Ocak

Satıcı: BEYAZ ÇARŞI

7.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 7949.00
Ferre Cs206 60 Cm Beyaz Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Galeribeyaz

8.119,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8119.60
Ferre Cs206 60 Cm Beyaz Ankastre Ocak

Satıcı: sanaleşya

8.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

10 8949.00
Ferre Cs206 Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: Sanaleşya

9.743,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 9743.04

Ferre CS206 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Ferre CS206 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Renk Beyaz
• Sınıf 60 cm

Ferre CS206 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.