Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Ferre D-40 Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyatları

Ferre D-40W Beyaz Setüstü Emaye Ocak Doğalgaz

Satıcı: PAZARMEYDANI | 1 yorum

3.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3950.00
Ferre D40 W 4 Gözü Gazlı Ultra Slim Gövde Set Üstü Ocak - Beyaz

Satıcı: BEYAZ ÇARŞI

3.765,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 3765.38
Ferre D40 W 4 Gözü Gazlı Ultra Slim Gövde Set Üstü Ocak - Beyaz

Satıcı: AnkaHome

3.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 3800.00
Ferre D-40W Beyaz Setüstü Emaye Ocak Doğalgaz

Satıcı: ÖZ MURAT | 1 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 3999.00
Ferre D 40 Set Üstü Ocak beyaz

Satıcı: appa

4.174,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 4174.10
Ferre D40 W 4 Gözü Gazlı Ultra Slim Gövde Set Üstü Ocak - Beyaz

Satıcı: Makroreyon

4.254,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 4254.08
Ferre D 40 Set Üstü Ocak beyaz

Satıcı: MakroReyon

4.271,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 4271.11
Ferre D40 W 4 Gözü Gazlı Ultra Slim Gövde Set Üstü Ocak - Beyaz

Satıcı: Makroreyon

4.343,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 4343.10
Ferre D40 W 4 Gözü Gazlı Ultra Slim Gövde Set Üstü Ocak - Beyaz

Satıcı: MakroReyon

4.369,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 4369.05
Ferre D40 W 4 Gözü Gazlı Ultra Slim Gövde Set Üstü Ocak - Beyaz

Satıcı: ucuz adres 07

4.455,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 4455.50
Ferre D40 Beyaz Set Üstü Ocak - Doğalgaz

Satıcı: Makroreyon

4.556,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 4556.07
Ferre D40 W 4 Gözü Gazlı Ultra Slim Gövde Set Üstü Ocak - Beyaz

Satıcı: Smart Teknoloji

4.796,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 4796.50
Ferre New D-40 W Set Üstü Ocak Beyaz 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

13 4999.00
Ferre D40 Beyaz Set Üstü Ocak - Doğalgaz

Satıcı: AnkastreGO

5.110,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

14 5110.35

Ferre D-40 Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Ferre D-40 Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Ferre D-40 Beyaz Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Beyaz 3.765,38 TL
Ferre D-40 Inox Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Inox 4.100,00 TL

Ferre D-40 Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Emaye
• Renk Beyaz
• Sınıf 60 cm

Ferre D-40 Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.