Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Ferre ED076 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyatları

Ferre ED076 - 67 cm Döküm Izg.önden Düğme Beyaz Cam Ocak

Satıcı: Woomino | 43 yorum

8.807,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 8807.10
Ferre Ed076 Wok Gözlü Beyaz Ankastre Ocak

Satıcı: Woomino

8.659,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 8659.10
Ferre ED076 WFA 67 CM Kademe Kontrollü Ocak beyaz

Satıcı: Woomino

8.741,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 8741.60
Ferre ED076 Wfa 67 cm Kademe Kontrollü Beyaz Ocak - Doğalgaz

Satıcı: Woomino

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 9299.07
Ferre ED076 WFA 67 CM Kademe Kontrollü Beyaz Ocak

Satıcı: ucuz adres 07

9.737,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 9737.50
Ferre ED076 WFA 67 CM Kademe Kontrollü Ocak beyaz

Satıcı: AnkasTReGo

10.546,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 10546.50
Ferre Ed076 - 67 Cm Döküm Izg.önden Düğme Beyaz Cam Ocak

Satıcı: biankastre | 31 yorum

10.603,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 10603.95
FERRE ED076 - 67 CM DÖKÜM IZG.ÖNDEN DÜĞME BEYAZ CAM OCAK

Satıcı: AnkastreGO

11.020,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 11020.50
Ferre ED076 WFA 67 CM Kademe Kontrollü Beyaz Ocak

Satıcı: ACARLAR

12.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 12850.00
Ferre ED076 WFA 67 CM Kademe Kontrollü Beyaz Ocak

Satıcı: Acarlar Online

13.105,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 13105.00

Ferre ED076 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Ferre ED076 Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Ferre ED076 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi İkili Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 1
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Genişlik 670 mm
• Renk Beyaz

Ferre ED076 Ankastre Gazlı Ocak İle En Çok Karşılaştırılan Ocaklar

Ferre ED076 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.