Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
5
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Franke FHNL 705 4G TC XS E Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Franke New Linear Fhnl 705 4G Tc Xs E Ankastre Ocak Inox

Satıcı: görayiklimlendirme

15.003,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 15003.30
Franke New Linear FHNL 705 4G TC XS E Ankastre Ocak Inox inox

Satıcı: ankastresepetim

15.243,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 15243.03
Franke New Linear FHNL 705 4G TC XS E Ankastre Ocak Inox inox

Satıcı: Göray

15.243,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 15243.03
Franke New Linear FHNL 705 4G TC XS E Ankastre Ocak Inox

Satıcı: ELİTE EXPRESS ANKASTRE

15.470,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 15470.00
FRANKE SMART LINEAR FHNL 705 4G TC XS E Inox Gazlı Ocak (Gri)

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

15.702,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 15702.00
Franke New Linear FHNL 705 4G TC XS E Ankastre Ocak Inox

Satıcı: Göray İklimlendirme ve Küçük Ev Aletleri

15.842,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 15842.00
FRANKE FHNL 705 4G TC XS E ANKASTRE OCAK

Satıcı: Enucuzfiyat

15.865,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 15865.00
Franke 5 Gözlü Gazlı Ocak Lınear Fhnl 705 4G Tc Xs E Şık Tasarım ve Kolay Temizlik Özellikleri

Satıcı: Göray | 35 yorum

15.928,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 15928.11
Franke New Linear FHNL 705 4G TC XS E Ankastre Ocak Inox

Satıcı: GÖRAY İKLİMLENDİRME VE EV ALETLERİ

15.928,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 15928.11
Franke 5 Gözlü Gazlı Ocak Lınear Fhnl 705 4G Tc Xs E Şık Tasarım ve Kolay Temizlik Özellikleri

Satıcı: ankastresepetim | 35 yorum

15.928,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 15928.58

Franke FHNL 705 4G TC XS E Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Franke FHNL 705 4G TC XS E Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 5
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 5

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Paslanmaz Çelik
• Yükseklik 60 mm
• Genişlik 680 mm
• Derinlik 510 mm
• Renk Inox
• Sınıf 70 cm

Franke FHNL 705 4G TC XS E Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.