Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Franke FHNS 604 4G BK C Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyatları

106.0489.940-Franke Fhns 604 4G Bk C Siyah Ocak

Satıcı: ANKASTREGRUP

15.673,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 15673.40
Franke Fhns 604 4G Bk C Ankastre Ocak Siyah

Satıcı: görayiklimlendirme

15.673,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 15673.40
Franke FHNS 604 4G BK C Ankastre Ocak

Satıcı: ANKASTREGRUP | 13 yorum

16.052,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 16052.73
FRANKE SMART LINEAR SQUARE FHNS 604 4G BK C Siyah Cam Ocak

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

16.403,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 16403.00
Franke FHNS 604 4G BK C Ankastre Ocak Siyah

Satıcı: Göray İklimlendirme ve Küçük Ev Aletleri

16.403,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 16403.00
Franke Ocak Fhns 604 4g Bk C 106.0489.940 - Siyah - Doğalgaz

Satıcı: BagnoYapı

16.507,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 16507.50
Franke FHNS 604 4G BK C Ankastre Siyah Cam ocak

Satıcı: Enucuzfiyat

16.577,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 16577.50
Franke Fhns 604 4G Bk C Ankastre Ocak Siyah

Satıcı: ELİTE EXPRESS ANKASTRE

16.600,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 16600.50
Franke Fhns 604 4G Bk C Ankastre Ocak Siyah

Satıcı: ANKASTREZONE

16.627,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 16627.47
Franke FHNS 604 4G BK C Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: ANKASTREZONE

17.163,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 17163.84

Franke FHNS 604 4G BK C Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyat Geçmişi

Franke FHNS 604 4G BK C Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Franke FHNS 604 4G BK C Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 3 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 40 mm
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 520 mm
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Franke FHNS 604 4G BK C Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.