Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
5
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Franke FHNS 705 4G TC WH C Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Franke Fhns 705 4G Tc Wh C Ankastre Ocak Beyaz

Satıcı: görayiklimlendirme

20.066,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 20066.50
106.0490.103-Franke Fhns 705 4G Tc Wh C Beyaz Ocak

Satıcı: ANKASTREGRUP

20.066,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 20066.50
106.0490.103-Franke Fhns 705 4G Tc Wh C Beyaz Ocak

Satıcı: ANKASTREGRUP

20.260,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 20260.00
Franke Smart Linear Square Fhns 705 4g Tc Wh C White Glass

Satıcı: ANKASTREGRUP

20.552,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 20552.07
FRANKE SMART LINEAR SQUARE FHNS 705 4G TC WH C Beyaz Cam Ocak

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

21.001,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 21001.00
Franke FHNS 705 4G TC WH C Beyaz Ankastre Ocak

Satıcı: Enucuzfiyat

21.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 21280.00
Franke Fhns 705 4G Tc Wh C Ankastre Ocak Beyaz

Satıcı: ELİTE EXPRESS ANKASTRE

21.297,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 21297.00
Franke FHNS 705 4G TC WHC Beyaz Ankastre Ocak 5 Gözlü Gazlı Cam Yüzeyli Kolay Temizlik

Satıcı: Göray | 4 yorum

21.303,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 21303.51
Franke FHNS 705 4G TC WH C Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: ANKASTREZONE

21.983,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 21983.04
Franke Fhns 705 4G Tc Wh C Ankastre Ocak Beyaz

Satıcı: ANKASTREZONE

23.638,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 23638.64

Franke FHNS 705 4G TC WH C Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Franke FHNS 705 4G TC WH C Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 5
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Wok Göz Verimi 3.8 kW
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 5
• Büyük Göz Verimi 3 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 40 mm
• Genişlik 680 mm
• Derinlik 520 mm
• Renk Beyaz
• Sınıf 70 cm

Franke FHNS 705 4G TC WH C Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.