Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
2
Ateşleme Tipi:
Dokunmatik Ateşleme

Franke FRSM 302 C TD BK Ankastre Elektrikli Ocak Fiyatları

Franke FRSM 302 C TD BK Siyah Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: ELİTE EXPRESS ANKASTRE

14.014,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 14014.80
Franke FRSM 302 C TD BK Ankastre Ocak siyah

Satıcı: Ankastrezone

14.025,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 14025.51
Franke FRSM 302 C TD BK Ankastre Ocak siyah

Satıcı: ankastresepetim

14.032,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 14032.63
FRANKE FRSM 302 C TD BK Siyah Cam Seramik Elektrikli Ocak

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

14.455,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 14455.00
Franke FRSM 302 C TD BK Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: Enucuzfiyat

14.630,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 14630.00
Franke Frsm 302 C Td Bk Elektrik Cam Siyah Ocak - Elektrikli

Satıcı: ankastresepetim | 3 yorum

14.663,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 14663.78
Franke Frsm 302 C Td Bk Elektrik Cam Siyah Ocak

Satıcı: ANKASTREZONE

15.128,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 15128.64
Franke Frsm 302 C Td Bk Elektrik Cam Siyah Ocak

Satıcı: ANKASTREZONE

15.323,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 15323.40
Franke Frsm 302 C Td Bk Elektrik Cam Siyah Ocak

Satıcı: ANKASTREZONE

15.628,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 15638
Franke Frsm 302 C Td Bk Elektrik Cam Siyah Ocak - Elektrikli

Satıcı: ANKASTREZONE | 3 yorum

16.268,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 16268.02
Franke Frsm 302 C Td Bk Elektrik Cam Siyah Ocak

Satıcı: ANKASTREZONE

16.268,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 16268.02

Franke FRSM 302 C TD BK Ankastre Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Franke FRSM 302 C TD BK Ankastre Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Isı Kademesi 9 Kademe
• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• Elektrikli Göz Adedi 2
• Halkalı Göz Var
• Halkalı Göz Adedi 2
• Küçük Göz Adedi 1
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 2
• Büyük Göz Verimi 1.7 kW
• Küçük Göz Verimi 1.2 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dokunmatik Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 42 mm
• Genişlik 288 mm
• Derinlik 510 mm
• Renk Siyah
• Sınıf 30 cm

Franke FRSM 302 C TD BK Ankastre Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.