Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Dokunmatik Ateşleme

Franke FRSM 604 C T BK Ankastre Elektrikli Ocak Fiyatları

Franke Frsm 604 C T Bk - Elektrikli Ocak - 4 Gözlü 60 Cm - Siyah Cam - Seramik Elektrikli Ocak

Satıcı: görayiklimlendirme

20.463,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 20463.60
Franke FRSM 604 C T BK Black Glass Ankastre Ocak siyah

Satıcı: Ankastrezone

21.020,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 21020.91
Franke FRSM 604 C T BK Black Glass Ankastre Ocak siyah

Satıcı: ankastresepetim

21.030,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 21030.70
Franke 108.0669.349 Cam Seramik 60 Cm. 4 Gözü Elektrikli Black Glass Ocak

Satıcı: Esözcanlar

21.389,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 21389.07
FRANKE FRSM 604 C T BK Siyah Cam Seramik Elektrikli Anksatre Ocak

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

21.663,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 21673
Frsm 604 C T Bk Siyah Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: DijitalAnkastre | 4 yorum

21.925,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 21925.90
Franke FRSM 604 C T BK - Elektrikli Ocak - 4 Gözlü 60 cm - Siyah Cam - Seramik Elektrikli Ocak

Satıcı: GÖRAY İKLİMLENDİRME VE EV ALETLERİ

21.975,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 21975.90
Franke FRSM 604 C T BK - Elektrikli Ocak - 4 Gözlü 60 cm - Siyah Cam - Seramik Elektrikli Ocak

Satıcı: ANKASTREZONE

22.674,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 22674.24
Franke FRSM 604 C T BK - Elektrikli Ocak - 4 Gözlü 60 cm - Siyah Cam - Seramik Elektrikli Ocak

Satıcı: Göray Ev Aletleri

22.684,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 22684.81
Franke FRSM 604 C T BK Siyah Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: ANKASTREZONE

23.422,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 23432
Franke Ocak Cam Seramik Frsm 604 C T Bk Sıyah Cam

Satıcı: Dijital Ankastre

24.464,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 24464.00
FRANKE OCAK CAM SERAMİK FRSM 604 C T BK SIYAH CAM

Satıcı: Dijital Ankastre

25.854,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 25854.00

Franke FRSM 604 C T BK Ankastre Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Franke FRSM 604 C T BK Ankastre Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Isı Kademesi 9 Kademe
• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• Elektrikli Göz Adedi 4
• Halkalı Göz Var
• Küçük Göz Adedi 2
• Orta Göz Adedi 1
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 2.1 kW
• Orta Göz Verimi 1.8 kW
• Küçük Göz Verimi 1.2 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dokunmatik Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Genişlik 580 mm
• Derinlik 510 mm
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Franke FRSM 604 C T BK Ankastre Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.