Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Dokunmatik Ateşleme

Hoover HH64CCB Ankastre Elektrikli Ocak Fiyatları

Hoover HH64CC/TK Vitroseramik Ankastre Ocak

Satıcı: Mutoo | 40 yorum

5.579,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 5579.07
Hoover Hh 64 Ccb Elektrikli Ankastre Ocak Siyah

Satıcı: fixkırmızıbeyaz

5.726,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 5726.94
Hoover HH64CC/TK Vitroseramik Ankastre Ocak

Satıcı: eyshome | 40 yorum

5.812,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 5812.50
HOOVER HH64CC/TK 4 Gözlü Vetro Seramik Dokunmaktik Ankastre Elektrikli Ocak siyah

Satıcı: Electrovitrin

5.907,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 5907.44
HOOVER HH64CC/TK 4 Gözlü Vetro Seramik Dokunmaktik Ankastre Elektrikli Ocak siyah

Satıcı: AiryshopAS

5.979,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 5979.91
Hoover HH64CC/TK Vitroseramik Ankastre Ocak

Satıcı: Electrovitrin

6.323,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 6323.00
Hoover Hh 64 Ccb Siyah Cam Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: Royal Mutfak

6.524,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 6524.10
Hoover Hh64ccb Siyah Vitroseramik Cam Ocak

Satıcı: CRN TEKNOLOJİ

6.696,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 6696.10
Hoover HH64CCB Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: Poltek Ankastre

6.745,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 6745.00
Hoover HH64CCB Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: RoyalMutfak

7.124,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 7124.05
33803149-Hoover HH64CCB Siyah Vitroseramik Cam Ocak

Satıcı: ANKASTREGRUP

7.334,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 7334.40
Hoover Hh64Ccb Siyah Vitroseramik Cam Ocak

Satıcı: ROYAL MUTFAK

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 7499.00

Hoover HH64CCB Ankastre Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Hoover HH64CCB Ankastre Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Ankastre
• Ürün Tipi Seramik Cam Ocak
• Ocak Tipi Elektrikli Ocak
• Ateşleme Tipi Dokunmatik Ateşleme
• LPG Uyumu Yok
• Diğer Özellikler Dokunmatik Kontrol Kilit İşlevi Aşırı Isınma Koruması Taşma Alarmı

ÖZELLİKLER

• Isı Kademesi 10 Kademe
• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• Elektrikli Göz Adedi 4
• Halkalı Göz Yok
• Küçük Göz Adedi 2
• Orta Göz Adedi 1
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 2.3 kW
• Orta Göz Verimi 1.8 kW
• Küçük Göz Verimi 1.2 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dokunmatik Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Vitroseramik
• Yükseklik 52 mm
• Genişlik 592 mm
• Derinlik 522 mm
• Ağırlık 8.2 kg
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Hoover HH64CCB Ankastre Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.