Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Dokunmatik Ateşleme

Hoover HH64FC Ankastre Elektrikli Ocak Fiyatları

Hoover Hh 64 Fc Elektrikli Ankastre Ocak Siyah

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM

7.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 7280.00
Hoover Hh 64 Fc Ocak

Satıcı: BULPA A.Ş.

7.339,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7339.40
Hoover HH64FC Ankastre Ocak Siyah siyah

Satıcı: BulpaAS

7.641,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 7641.54
Hoover HH64FC Ankastre Ocak Siyah siyah

Satıcı: AiryshopAS

7.804,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 7804.41
Hoover Hh 64 Fc Siyah Cam Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: Airyshop

7.945,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7945.00
Hoover HH64FC Ankastre Ocak - Elektrikli - Siyah

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM | 189 yorum

7.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 7959.00
Hoover HH64FC Siyah Vitroseramik Cam Ocak

Satıcı: Bulpa A.Ş

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 7999.00
Hoover Hh 64 Fc Elektrikli Ankastre Ocak Siyah

Satıcı: Bulpa A. Ş

8.124,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 8124.00
Hoover HH64FC Elektrikli Ankastre Ocak

Satıcı: Airyshop

8.169,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 8169.05
Hoover HH64FC Ankastre Ocak - Elektrikli - Siyah

Satıcı: Airyshop | 189 yorum

8.369,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 8369.07
Hoover HH64FC Siyah Vitroseramik Cam Ocak

Satıcı: Airyshop

9.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 9979.00

Hoover HH64FC Ankastre Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Hoover HH64FC Ankastre Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Ankastre
• Ürün Tipi Seramik Cam Ocak
• Ocak Tipi Elektrikli Ocak
• Ateşleme Tipi Dokunmatik Ateşleme
• LPG Uyumu Yok
• Diğer Özellikler Dokunmatik Kontrol Kilit İşlevi Aşırı Isınma Koruması Taşma Alarmı

ÖZELLİKLER

• Isı Kademesi 10 Kademe
• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• Elektrikli Göz Adedi 4
• Halkalı Göz Yok
• Küçük Göz Adedi 2
• Orta Göz Adedi 1
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 2.3 kW
• Orta Göz Verimi 1.8 kW
• Küçük Göz Verimi 1.2 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dokunmatik Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Vitroseramik
• Yükseklik 52 mm
• Genişlik 592 mm
• Derinlik 522 mm
• Ağırlık 8.2 kg
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Hoover HH64FC Ankastre Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.