Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Kumtel 420F Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Fiyatları

Kumtel Ko-420F Emaye Gazlı Ocak 4 Gözlü Beyaz Renk Enerji Tasarruflu ve Şık Tasarım

Satıcı: Kumtel Türkiye | 1972 yorum

3.320,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 3320.10
KUMTEL Üstü Ocak - Beyaz

Satıcı: Trendyol

3.320,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

2 3320.10
Kumtel KO-420F NG Set Üstü Ocak Beyaz beyaz

Satıcı: TurkuazBeyazEşya

3.559,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3559.89
Kumtel Ko-420F Emaye Gazlı Ocak 4 Gözlü Beyaz Renk Enerji Tasarruflu ve Şık Tasarım

Satıcı: ucuzcumarketi | 1972 yorum

3.673,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 3673.50
KUMTEL Üstü Ocak - Beyaz

Satıcı: BORAKS

3.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

5 3689.00
Kumtel 420 F Set Üstü Doğal Gazlı Ve Gaz Emniyetli Beyaz Ocak - Doğalgaz

Satıcı: TREND MARKETİNG

3.830,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 3830.07
Kumtel KO 420F Beyaz Doğalgazlı Set Üstü Ocak

Satıcı: BORAKS

4.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 4429.00
Kumtel KO-420F NG Set Üstü Ocak Beyaz beyaz

Satıcı: TuruncuElma

4.445,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 4445.55
KUMTEL Emaye Set Üstü Beyaz Ocak (KO-420F)

Satıcı: İHTİYAÇ MESELESİ

4.499,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 4499.10
Kumtel 420 F Set Üstü Doğal Gazlı Ve Gaz Emniyetli Beyaz Ocak - Doğalgaz

Satıcı: srcelektronik

6.285,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 6285.02

Kumtel 420F Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Kumtel 420F Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi İkili Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Emaye
• Renk Beyaz
• Sınıf 60 cm

Kumtel 420F Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.