Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Kumtel KO-40 TAHDF Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyatları

Kumtel Beyaz Cam Ankastre Ocak (Ko-40 Tahdf)

Satıcı: BORAKS

3.722,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3722.70
KUMTEL Ankastre Ocak - Beyaz

Satıcı: Trendyol

3.774,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 3774.51
Kumtel KO-40 TAHDF 4 Gözü Gazlı Beyaz Cam Ankastre Ocak beyaz

Satıcı: kumtelturkiye

3.808,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 3808.31
Kumtel Plus Beyaz Cam Ankastre Ocak Ko-40 Tahdf

Satıcı: BORAKS

4.044,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4044.60
Kumtel Beyaz Cam Ankastre Ocak KO-40 TAHDF

Satıcı: Kumtelluxellyedekparça

4.091,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 4091.99
Kumtel Plus KO-40 TAHDF Cam Ankastre Ocak beyaz

Satıcı: kumtelturkiye

4.137,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 4137.61
KUMTEL KO-40 TAHDF Camlı Ankastre Ocak - Beyaz

Satıcı: YILDIZ-TEKNİK

4.257,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 4257.00
Kumtel Beyaz Ankastre Cam Ocak Lx 40 Tahdf Doğalgazlı

Satıcı: BEKİR AKGÖĞ

4.546,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 4546.66
Kumtel Beyaz Ankastre Cam Ocak Ko-40 Tahdf Şık Tasarım ve Dayanıklı Malzeme Özellikleri

Satıcı: Kumtel Türkiye | 10 yorum

4.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 4649.00
Kumtel Beyaz Cam Ankastre Ocak KO-40 TAHDF

Satıcı: Adilstore

5.114,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 5114.07
Kumtel KO-40 TAHDF Beyaz Cam Ankastre Ocak

Satıcı: İHTİYAÇ MESELESİ

5.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 5399.10
Kumtel 40-Tahdf Beyaz Ankastre Ocak - Doğalgaz

Satıcı: srcelektronik

7.085,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 7085.05
Kumtel 40-Tahdf Beyaz Ankastre Ocak - Doğalgaz

Satıcı: DC-ELEKTRO

7.474,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 7474.00

Kumtel KO-40 TAHDF Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Kumtel KO-40 TAHDF Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Kumtel KO-40 TAHDF Siyah Ankastre Gazlı Ocak Siyah 3.605,00 TL
Kumtel KO-40 TAHDF Beyaz Ankastre Gazlı Ocak Beyaz 3.722,70 TL

Kumtel KO-40 TAHDF Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Renk Beyaz
• Sınıf 60 cm

Kumtel KO-40 TAHDF Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.