Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Kumtel KO 420F Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Fiyatları

Kumtel Emaye Set Üstü Siyah Ocak KO-420F

Satıcı: Kumtel Türkiye | 2310 yorum

3.266,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 3266.10
Kumtel Emaye Set Üstü Siyah Ocak (Ko-420F)

Satıcı: BORAKS

3.157,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3157.20
Kumtel Emaye Set Üstü Siyah Ocak KO-420F

Satıcı: Hepsiburada | 2310 yorum

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 3299.00
KUMTEL Ko-420f 4 Gözü Gazlı Siyah Setüstü Ocak-doğalgaz

Satıcı: Trendyol

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 3299.00
Kumtel Emaye Set Üstü Siyah Ocak KO-420F

Satıcı: Beyazeşyacım

3.441,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 3441.00
KUMTEL Ko-420f 4 Gözü Gazlı Siyah Setüstü Ocak-doğalgaz

Satıcı: BORAKS

3.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 3629.00
Kumtel Emaye Set Üstü Siyah Ocak KO-420F

Satıcı: BORAKS

4.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 4349.00
Kumtel KO-420F 4 Gözü Gazlı Siyah Setüstü Ocak-Doğalgaz

Satıcı: İHTİYAÇ MESELESİ

4.499,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 4499.10
Kumtel Emaye Set Üstü Siyah Ocak KO-420F

Satıcı: srcelektronik

5.764,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 5764.00
Kumtel Ko-420 4 Gözlü Siyah Tüplü Gazlı Set Üstü Ocak Emaye Yüzey ile Şık Tasarım

Satıcı: DC-ELEKTRO

5.885,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 5885.00

Kumtel KO 420F Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Kumtel KO 420F Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi İkili Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Emaye
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Kumtel KO 420F Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.