Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
1
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Kumtel LX-7115 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Fiyatları

Kumtel LX-7115 Elektrikli Set Üstü Ocak siyah

Satıcı: kumtelturkiye | 394 yorum

843,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 843.92
Kumtel Elektrikli Hotplate Siyah Ocak LX-7115

Satıcı: Kumtel Türkiye | 2222 yorum

953,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 953.10
Kumtel Elektrikli Hotplate Siyah Ocak Lx-7115

Satıcı: BORAKS

956,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 956.10
KUMTEL Elektrikli Hotplate Siyah Ocak LX-7115 SİYAH

Satıcı: kumtel

959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 969
Kumtel Elektrikli Hotplate Siyah Ocak LX-7115

Satıcı: TEKNO EV YAŞAM ELEKTRONİK | 2222 yorum

959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 959.00
KUMTEL LX-7115 Ayarlanabilir Termostatlı Tekli Elektrikli Ocak - Siyah

Satıcı: BORAKS

959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 959.00
KUMTEL LX-7115 Ayarlanabilir Termostatlı Tekli Elektrikli Ocak - Siyah

Satıcı: KUMTEL

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 999.00
Kumtel LX-7115 Elektrikli Set Üstü Ocak siyah

Satıcı: TurkuazBeyazEşya

1.055,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 1055.89
Kumtel Lx-7115 Tekli Elektrikli Set Üstü Ocak

Satıcı: 3NUR

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1099.00
Kumtel Elektrikli Hotplate Siyah Ocak LX-7115

Satıcı: despaci

1.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 1200.00
Kumtel Tek Göz Elektrikli Ocak 1500W LX 7115

Satıcı: HAYTA EV GEREÇLERİ

1.208,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 1208.07
Kumtel LX-7115 Tekli Elektrikli Set Üstü Ocak

Satıcı: DEKOSTAR

1.254,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 1254.57
Kumtel Elektrikli Hotplate Siyah Ocak LX-7115

Satıcı: DEKOSTAR

1.295,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 1295.04

Kumtel LX-7115 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Kumtel LX-7115 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• Elektrikli Göz Adedi 1
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 1
• Büyük Göz Verimi 1.5 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Emaye
• Yükseklik 80 mm
• Genişlik 260 mm
• Derinlik 280 mm
• Renk Siyah

Kumtel LX-7115 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.