Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Luxell LX-40 TAHDF Ankastre Gazlı Ocak (Gazlı Ocak) Fiyatları

Luxell LX-40 TAHDF 4 Gözlü Gazlı Ocak Cam Yüzeyli Emniyetli Özellikler ile Şık Tasarım

Satıcı: evises | 50 yorum

4.835,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 4835.07
Luxell LX-40 TAHDF Ankastre Ocak Siyah siyah

Satıcı: homtegoankastre

4.983,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 4983.11
LX-40TAHDF(Y.CAM(L)ANK BYZ OVAL CAM LUXELL.NG(10K)

Satıcı: Luxell

4.987,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 4987.14
Lx-40Tahdf(Y.cam(L)Ank Byz Oval Cam Luxell.ng(10K)

Satıcı: LUXELL

5.338,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 5338.60
Luxell LX-40 TAHDF 4 Gözlü Gazlı Ocak Cam Yüzeyli Emniyetli Özellikler ile Şık Tasarım

Satıcı: LUXELL | 50 yorum

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 5399.00
Lx-40Tahdf(Y.cam(D)Ank Prıme Glass Luxell.ng

Satıcı: LUXELL

5.429,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 5429.10
Luxell Ankastre Ocak

Satıcı: DTM Express

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5499.00
LX-40TAHDF(Y.CAM(D)ANK PRIME GLASS LUXELL.NG

Satıcı: Luxell

5.503,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 5503.14
Luxell 40-TAHDF Opall Siyah Cam Ankastre Ocak

Satıcı: DTM EXPRESS

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 5999.00
Luxell Ankastre Ocak

Satıcı: LUXELL

6.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 6099.00
Luxell 40-Tahdf Opall Siyah Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Amazon.com.tr

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 6609
Luxell 40-TAHDF Opall Gri Cam Ankastre Ocak

Satıcı: DTM EXPRESS

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

12 6999.00

Luxell LX-40 TAHDF Ankastre Gazlı Ocak (Gazlı Ocak) Fiyat Geçmişi

Luxell LX-40 TAHDF Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Luxell LX-40 TAHDF Gazlı Ocak Ankastre Gazlı Ocak Gazlı Ocak 4.835,07 TL

Luxell LX-40 TAHDF Ankastre Gazlı Ocak (Gazlı Ocak) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Luxell LX-40 TAHDF Ankastre Gazlı Ocak (Gazlı Ocak) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.