Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Luxell LX-420 Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Fiyatları

Luxell Lx-420F Siyah Lpgli Set Üstü Ocak

Satıcı: DTM Express

3.528,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 3528.60
Luxell Lx-420f 4 Gözlü Emniyetli Set Üstü Siyah Ocak-lpg

Satıcı: DTM Express

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3899.00
Luxell Lx - 420 F Siyah Emaye Setüstü Ocak Lpg

Satıcı: DTM Express

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3899.00
Luxell Lx-420f Siyah LPGli Set Üstü Ocak

Satıcı: DTM EXPRESS

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 3899.00
Luxell LX-420 F Siyah 4 Gözü Gazlı Setüstü Ocak-Doğalgaz

Satıcı: DEKOSTAR | 109 yorum

4.184,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 4184.07
Luxell Siyah Set Üstü Ocak (LX-420F) Uyumlu

Satıcı: DEKOSTAR

4.184,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 4184.07
Luxell LX-420F 4 Gözlü Siyah Set Üstü Ocak (Doğalgaz Uyumlu)

Satıcı: DEKOSTAR

4.319,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 4319.04
Luxell LX-420F 4 Gözlü Siyah Set Üstü Ocak (Doğalgaz Uyumlu)

Satıcı: Luxell

4.557,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 4557.14
Luxell LX-420 F Siyah 4 Gözü Gazlı Setüstü Ocak-Doğalgaz

Satıcı: LUXELL | 109 yorum

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 5299.00
Luxell Siyah Set Üstü Ocak (Lx-420F)

Satıcı: LUXELL

5.700,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

10 5700.60

Luxell LX-420 Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Luxell LX-420 Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi İkili Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Emaye
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Luxell LX-420 Solo (Set Üstü) Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.