Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Dokunmatik Ateşleme

Luxell V6-04T Ankastre Elektrikli Ocak Fiyatları

Luxell V6-04T Vitroseramik Elektrikli Siyah Cam Ankastre Ocak 4 Gözlü Dokunmatik Kontrol Özellikleri

Satıcı: dtmexpress | 46 yorum

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 9299.07
Luxell V6-04 T Vitroseramik Ocak

Satıcı: DTM Express

9.049,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 9049.10
Luxell V6-04T (Ö.Cam(Vitroseramik) Ocak

Satıcı: DTMEXPRESS

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 10009
Luxell V6 - 04T (Ö.CAM(VİTROSERAMİK)  OCAK

Satıcı: DTM Express

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 9999.00
Luxell V6-04 T Vitroseramik Ocak (Beyaz)

Satıcı: DTM EXPRESS

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 9999.00
Luxell V6-04 T Vitroseramik Ocak

Satıcı: dtmexpress

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 9999.00
V6-04T(Ö.CAM(VİTROSERAMİK)ANK.SİY LUXELL

Satıcı: Luxell

11.179,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 11179.14
V6-04T(Ö.cam(Vitroseramik)Ank.siy Luxell

Satıcı: LUXELL

11.764,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 11764.10
Luxell V6-04T Vitroseramik Elektrikli Siyah Cam Ankastre Ocak 4 Gözlü Dokunmatik Kontrol Özellikleri

Satıcı: LUXELL | 46 yorum

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 12999.00
Luxell V6 - 04T (Ö.CAM(VİTROSERAMİK)  OCAK

Satıcı: LUXELL

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 12999.00

Luxell V6-04T Ankastre Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Luxell V6-04T Ankastre Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Isı Kademesi 9 Kademe
• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• Elektrikli Göz Adedi 4
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dokunmatik Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Vitroseramik
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 520 mm
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Luxell V6-04T Ankastre Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.