Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
2
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Minisan Maximus MS 5012 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Fiyatları

Minisan Ms-5012 Çiftli Elektrikli Plate Ocak Siyah

Satıcı: Evkolik

1.195,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1195.20
Minisan Ms-5012 Çiftli Elektrikli Plate Ocak Siyah

Satıcı: evkolik

1.214,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 1214.10
Minisan Ms-5012 Çiftli Elektrikli Plate Ocak Siyah

Satıcı: Medialand

1.236,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 1236.76
Minisan Ms-5012 Çiftli Elektrikli Plate Ocak Siyah

Satıcı: DE-KA

1.285,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1285.00
Minisan Ms-5012 Çiftli Elektrikli Plate Ocak Siyah

Satıcı: EVKOLİK

1.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1289.00
Minisan Maximus MS-5012 Set Üstü Elektrikli Ocak siyah

Satıcı: 1d3k

1.334,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 1334.11
Minisan Maximus MS-5012 Set Üstü Elektrikli Ocak siyah

Satıcı: hizlikapinda

1.423,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 1423.11
Minisan MS-5012 Çiftli Elektrikli Plate Ocak

Satıcı: HIZLIKAPINDA | 76 yorum

1.459,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 1459.17
Minisan Ms-5012 Çiftli Elektrikli Plate Ocak Gri

Satıcı: TEKTAVA

1.516,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1516.70
Minisan Ms-5012 Çiftli Pleyt Elektrikli Ocak Bordo

Satıcı: Tektava

1.548,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 1548.36
Minisan MS-5012 Çiftli Elektrikli Plate Ocak

Satıcı: AhdeVefa | 76 yorum

1.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 1570.00
Minisan Plate MS-5012 Çiftli Emaye Elektrikli Ocak Siyah

Satıcı: Akçay Ticaret

2.129,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 2129.29

Minisan Maximus MS 5012 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Minisan Maximus MS 5012 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• Elektrikli Göz Adedi 2
• Halkalı Göz Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 2
• Büyük Göz Verimi 1.5 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Emaye
• Renk Siyah

Minisan Maximus MS 5012 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.