Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Minisan MS 5002 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Fiyatları

Minisan MS-5002 Tek Gözlü Elektrikli Ocak

Satıcı: TAHİROĞULLARI ZÜCCACİYE | 34 yorum

950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 950.00
Minisan MS-5002 Tek Gözlü Elektrikli Ocak

Satıcı: HIZLIKAPINDA | 34 yorum

984,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 984.87
MİNİSAN TEKLİ PLEYT OCAK 5002

Satıcı: Burak Züccaciye

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 999.00
Minisan MS-5002 Tek Gözlü Elektrikli Ocak siyah

Satıcı: Hepsibendeki

1.023,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 1023.50
Minisan Plate Ms-5002 Tekli Emaye Elektrikli Ocak Siyah

Satıcı: Burakzüccaciye

1.039,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1039.90
Minisan Ms 5002 Tek Gözlü Elektrikli 1500W Set Üstü Ocak Dövme Gri

Satıcı: Büyük Arısoy Ticaret

1.085,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1085.10
Minisan Ms-5002 Tekli Elektrikli Pleyt Ocak

Satıcı: Burak Züccaciye

1.091,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 1091.55
MİNİSAN TEKLİ PLEYT OCAK 5002

Satıcı: Hepsibende

1.092,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 1092.50
Minisan Ms-5002 Tekli Elektrikli Pleyt Ocak

Satıcı: AKPA LPG

1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1149.00
Minisan MS-5002 Tekli Pleyt Ocak - Elektrikli Minisan

Satıcı: Gönder Gönder Gelsin

1.376,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 1376.07
Minisan MS-5002 Tek Gözlü Elektrikli Ocak Minisan

Satıcı: Gönder Gönder Gelsin

1.376,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 1376.07
Minisan MS-5002 Çift Gözlü Elektrikli Ocak siyah

Satıcı: TEKTAVA

1.504,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 1504.90

Minisan MS 5002 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Fiyat Geçmişi

Minisan MS 5002 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Gazlı Göz Yok
• Elektrikli Göz Var
• Elektrikli Göz Adedi 1
• Büyük Göz Adedi 1
• Büyük Göz Verimi 1.5 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Emaye
• Renk Siyah
• Sınıf 50 cm

Minisan MS 5002 Solo (Set Üstü) Elektrikli Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.