Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Profilo OE37P2P10D Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Profilo OE37P2P10D Sert Cam Ocak Ankastre Ocak beyaz

Satıcı: profilomagaza

10.679,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 10679.11
Profilo OE37P2P10D Sert Cam Ocak Ankastre Ocak beyaz

Satıcı: miracticaret

11.125,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 11125.00
Profilo Beyaz Cam Ankastre Gazlı Ocak 4 Gözlü Düğmeden Ateşleme Özelliği ile Modern Tasarım OE37P2P10D

Satıcı: İlekaAVM | 3 yorum

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 11999.00
Profilo PROFİLO OE37P2P10D ANKASTRE BEYAZ CAM OCAK- DG Lİ

Satıcı: hesaplıaldım

12.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 12200.00
Profilo Oe37p2p10d Sert Cam Ocak Ankastre Ocak Beyaz

Satıcı: veradtm06

12.543,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 12543.30
Profilo Oe37p2p10d Ocak Ankastre Gazlı Sert Cam Beyaz

Satıcı: Beyazon

12.546,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 12546.40
Profilo OE37P2P10D Beyaz Cam Ankastre Ocak

Satıcı: kapidakifirsat

12.647,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 12647.70
Profilo OE37P2P10D Beyaz Cam 67 Cm Ankastre Ocak

Satıcı: Kurumsal Mağaza

13.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 13799.00
Profilo Beyaz Cam Ankastre Gazlı Ocak 4 Gözlü Düğmeden Ateşleme Özelliği ile Modern Tasarım OE37P2P10D

Satıcı: fırsatderyası | 3 yorum

14.750,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 14750.10
Profilo OE37P2P10D Ankastre Ocak

Satıcı: SEFA HOME

14.973,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 14973.00

Profilo OE37P2P10D Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Profilo OE37P2P10D Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 3 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 56 mm
• Genişlik 670 mm
• Derinlik 520 mm
• Renk Beyaz

Profilo OE37P2P10D Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.