Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Samsung NA64M7100AW Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Samsung NA64M7100AW Ankastre Ocak Beyaz beyaz

Satıcı: AiryshopAS

12.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 12399.00
Samsung Na64m7100aw Beyaz Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Airyshop

12.438,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 12438.30
Samsung NA64M7100AW Ankastre Ocak Beyaz beyaz

Satıcı: Smartevim

12.815,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 12815.11
Samsung Na64m7100aw/tr Ankastre Ocak 13.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 13389.00
Samsung NA64M7100AW Beyaz Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Airyshop | 31 yorum

13.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 13979.00
Samsung Beyaz Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Airyshop

13.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 13979.00
Na64m7100aw 4 Gözü Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

14.027,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 14027.50
NA64M7100AW 4 Gözü Gazlı Ankastre Ocak NA64M7100AW 4 Gözü Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: GÖKMEN

14.409,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 14409.42
Samsung Na64M7100Aw Ankastre Ocak

Satıcı: GÖKMEN

14.409,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 14409.42
Samsung Beyaz Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Demirgil Group

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 17999.00
Samsung NA64M7100AW Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: Mobimbo

24.698,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 24698.10

Samsung NA64M7100AW Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Samsung NA64M7100AW Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi İkili Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 2.9 kW
• Orta Göz Verimi 1.7 kW 2 kW
• Küçük Göz Verimi 0.9 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 57 mm
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 520 mm
• Ağırlık 14.7 kg
• Renk Beyaz
• Sınıf 60 cm

Samsung NA64M7100AW Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.