Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Siemens EO6C2PP30O Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Siemens EO6C2PP30O Ocak Ankastre Gazlı Sert Cam Beyaz

Satıcı: kapidakifirsat

12.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 12299.00
Siemens Eo6c2pp30o İq300 Gazlı Ocak 60 Cm Sert Cam, Beyaz

Satıcı: Göktuğ Ticaret

12.315,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 12315.40
Siemens EO6C2PP30O Sert Cam Ankastre Ocak beyaz

Satıcı: cempas

12.530,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 12530.31
Siemens Eo6c2pp30o Sert Cam Ankastre Ocak Beyaz

Satıcı: İzmir Dayanıklı DTM

12.670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 12670.00
Siemens EO6C2PP30O Sert Cam Ankastre Ocak beyaz

Satıcı: tufekcihome

12.985,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 12985.10
Siemens EO6C2PP30O Sert Cam Ankastre Ocak Beyaz

Satıcı: Final Price | 4 yorum

13.227,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 13227.39
Siemens EO6C2PP30O Sert Cam Ankastre Ocak Beyaz

Satıcı: Enatekno | 4 yorum

13.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 13699.00
Siemens EO6C2PP30O iQ300 Gazlı Ocak 60 cm Sert cam, Beyaz

Satıcı: Beyaz Eşya Dükkanı

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 13999.00
Siemens EO6C2PP30O Ankastre Beyaz Cam Ocak

Satıcı: Babaoglu Siemens

14.184,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 14184.07
Siemens EO6C2PP30O Sert Cam Ankastre Ocak Beyaz

Satıcı: BABAOĞLU DTM

14.282,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 14282.94
Siemens EO6C2PP30O iQ300 Gazlı Ocak 60 cm Sert cam, Beyaz

Satıcı: HAN-E TİCARET

14.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 14695.00
iQ300 Beyaz Gazlı Ocak EO6C2PP30O 16.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 16509

Siemens EO6C2PP30O Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Siemens EO6C2PP30O Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 56 mm
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 520 mm
• Renk Beyaz
• Sınıf 60 cm

Siemens EO6C2PP30O Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.