Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Siemens EO6C6PP30O Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Siemens EO6C6PP30O Ankastre Siyah Cam Ocak

Satıcı: kapidakifirsat

12.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 12219.00
Siemens Eo6c6pp30o İq300 Gazlı Ocak 60 Cm Sert Cam, Siyah

Satıcı: Göktuğ Ticaret

12.315,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 12315.40
Siemens EO6C6PP30O Sert Cam Ankastre Ocak siyah

Satıcı: kea-ev-aletleri

12.459,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 12459.11
Siemens EO6C6PP30O Sert Cam Ankastre Ocak siyah

Satıcı: cempas

12.530,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 12530.31
Siemens Eo6c6pp30o Sert Cam Ankastre Ocak Siyah

Satıcı: KEA EV ALETLERİ PLUS

12.669,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 12669.10
Siemens EO6C6PP30O 4 Gözlü Siyah Cam Ankastre Ocak

Satıcı: KOZBA | 3 yorum

12.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 12950.00
Siemens EO6C6PP30O Sert Cam Ankastre Ocak Siyah

Satıcı: KOZBA

12.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 12950.00
Siemens EO6C6PP30O Ankastre Siyah Cam Ocak

Satıcı: Babaoglu Siemens

13.536,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 13536.00
Siemens EO6C6PP30O Ankastre Siyah Cam Ocak

Satıcı: KEA Ev Aletleri

13.579,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 13579.03
Siemens EO6C6PP30O Sert Cam Ankastre Ocak Siyah

Satıcı: Siemens İzmir

13.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 13940.00
Siemens EO6C6PP30O 4 Gözlü Siyah Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Enatekno | 3 yorum

14.175,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 14175.00
Siemens EO6C6PP30O Sert Cam Ankastre Ocak Siyah

Satıcı: BABAOĞLU DTM

14.415,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 14415.93
EO6C6PP30O Siyah iQ300 Gazlı Ocak 16.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 16510

Siemens EO6C6PP30O Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Siemens EO6C6PP30O Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Ankastre
• Ürün Tipi Seramik Cam Ocak
• Ocak Tipi Gazlı Ocak
• Ateşleme Tipi Düğmeden Ateşleme
• Gaz Emniyeti Var
• Diğer Özellikler Kahve/Cezve Adaptörü StepFlame Teknolojisi

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 3 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 56 mm
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 520 mm
• Ağırlık 10.5 kg
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Siemens EO6C6PP30O Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.