Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Siemens EO6C8PP30O Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Siemens EO6C8PP30O Ankastre Gri Cam Ocak

Satıcı: kapidakifirsat

12.398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 12398.00
Siemens EO6C8PP30O Sert Cam Ankastre Ocak antrasit

Satıcı: kea-ev-aletleri

12.459,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 12459.11
Siemens EO6C8PP30O Sert Cam Ankastre Ocak antrasit

Satıcı: cempas

12.530,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 12530.31
Siemens Eo6c8pp30o İq300 Gazlı Ocak 60 Cm Sert Cam,

Satıcı: Göktuğ Ticaret

12.579,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 12579.50
Siemens Eo6c8pp30o Sert Cam Ankastre Ocak Antrasit

Satıcı: KEA EV ALETLERİ PLUS

12.669,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 12669.10
Siemens EO6C8PP30O Sert Cam Ankastre Ocak Antrasit

Satıcı: KEA Ev Aletleri

13.019,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 13019.07
Siemens EO6C8PP30O 60 cm Antrasit Gri Ankastre Ocak

Satıcı: Babaoglu Siemens

13.344,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 13344.00
Siemens EO6C8PP30O 60 cm Antrasit Gri Ankastre Ocak

Satıcı: KEA Ev Aletleri

13.579,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 13579.03
Siemens EO6C8PP30O Gazlı Ankastre Ocak Sert Cam Malzeme 4 Gözlü 7500 W Güçlü Performans

Satıcı: Enatekno | 6 yorum

13.655,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 13655.00
Siemens EO6C8PP30O Gazlı Ankastre Ocak Sert Cam Malzeme 4 Gözlü 7500 W Güçlü Performans

Satıcı: KEA Ev Aletleri | 6 yorum

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 13999.00
Siemens Eo6c8pp30o Sert Cam Ankastre Ocak Antrasit

Satıcı: ÇEMPAŞ EV YAŞAM GEREÇLERİ

15.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 15089.00
iQ300 Antrasit Gazlı Ocak EO6C8PP30O 35.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 35010

Siemens EO6C8PP30O Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Siemens EO6C8PP30O Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 3 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 56 mm
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 520 mm
• Ağırlık 10.5 kg
• Renk Gri
• Sınıf 60 cm

Siemens EO6C8PP30O Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.