Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Siemens EO7C8PP30O Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Siemens EO7C8PP30O Sert Cam Ankastre Ocak antrasit

Satıcı: cempas

12.023,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 12023.01
Siemens EO7C8PP30O Ankastre Gri Cam Ocak

Satıcı: kapidakifirsat

13.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 13059.00
Siemens EO7C8PP30O IQ300 Gazlı Ocak 67 cm Sert Cam, - Siyah

Satıcı: Çempaş Ev Yaşam Gereçleri

14.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 14479.00
Siemens Eo7c8pp30o Sert Cam Ankastre Ocak Antrasit

Satıcı: ÇEMPAŞ EV YAŞAM GEREÇLERİ

14.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 14479.00
Siemens Eo7c8pp30o Sert Cam Ankastre Ocak Antrasit

Satıcı: İzmir Dayanıklı DTM

14.498,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 14498.30
Siemens EO7C8PP30O Sert Cam Ankastre Ocak antrasit

Satıcı: cfcon-line

14.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 14685.00
Siemens Eo7c8pp30o Sert Cam Ankastre Ocak Antrasit

Satıcı: BABAOĞLU

14.940,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 14940.60
Siemens EO7C8PP30O Sert Cam Ankastre Ocak Antrasit - Siyah

Satıcı: Enatekno | 1 yorum

15.185,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 15185.00
Siemens EO7C8PP30O Ankastre Gri Cam Ocak

Satıcı: Babaoglu Siemens

15.748,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 15748.26
Siemens EO7C8PP30O Sert Cam Ankastre Ocak Antrasit

Satıcı: BABAOĞLU DTM

15.862,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 15862.08
Siemens Eo7c8pp30o Sert Cam Ankastre Ocak Antrasit

Satıcı: İNDİRİM RÜZGARIM

19.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 19500.00

Siemens EO7C8PP30O Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Siemens EO7C8PP30O Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 3 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 56 mm
• Genişlik 670 mm
• Derinlik 520 mm
• Renk Gri

Siemens EO7C8PP30O Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.