Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Teka GBC 64002 KBC BK Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyatları

Teka Gbc 64002 Kbc Bk (E4) 60 Cm Siyah Gazlı Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

12.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 12980.00
Teka GBC 64002 KBC BK Ankastre Ocak siyah

Satıcı: AcarlarOnline

13.127,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 13127.50
Teka GBC 64002 KBC BK Ankastre Ocak siyah

Satıcı: DİJİTALANKASTRE

13.127,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 13127.50
Teka GBc 64002 Kbc Bk (E4) 60 Cm Siyah Gazlı Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

13.717,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 13717.50
Teka GBC 64002 KBC BK Siyah Ankastre Ocak

Satıcı: ACARLAR ONLINE

13.767,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 13767.00
Teka GBC 64002 KBC BK Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

14.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 14250.00
Teka Gbc 64002 Kbc Bk Siyah Gazlı Ocak 60 Cm

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

14.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 14480.00
Teka Gbc 64002 Kbc Bk (E4) 60 cm Siyah Gazlı Ocak AMZTKA0069 - Doğalgaz

Satıcı: etekaankastre | 28 yorum

14.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 14500.00
Teka Gbc 64002 Kbc Bk (E4) 60 cm Siyah Gazlı Ocak AMZTKA0069 - Doğalgaz

Satıcı: Acarlar Online | 28 yorum

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 14750.00
TEKA GBC 64002 KBC BK (E4) 60 CM SİYAH GAZLI OCAK

Satıcı: DİJİTAL ANKASTRE

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 14750.00
Teka GBC 64002 KBC BK Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: FİESTAANKASTRE

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 14750.00

Teka GBC 64002 KBC BK Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyat Geçmişi

Teka GBC 64002 KBC BK Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Teka GBC 64002 KBC BK Siyah Ankastre Gazlı Ocak Siyah 12.980,00 TL
Teka GBC 64002 KBC WH Beyaz Ankastre Gazlı Ocak Beyaz 13.575,00 TL

Teka GBC 64002 KBC BK Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Büyük Göz Verimi 2.8 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 110 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 510 mm
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Teka GBC 64002 KBC BK Ankastre Gazlı Ocak İle En Çok Karşılaştırılan Ocaklar

Teka GBC 64002 KBC BK Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.