Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
5
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Teka GBC 75-G1 GB Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Teka Gbc 75-G1 İnfinity Mat Siyah 70 Cm. 5 Gözlü Cam Ankastre Ocak

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

47.414,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 47414.80
Teka Gbc 75-G1 Gb Cam Siyah Ankastre Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

47.520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 47520.00
Teka GBc 75-G1 GB Infinity G1 Wok Gözlü Siyah Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Evimankastre

48.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 48360.00
Teka - Gbc 75-G1 Gbc Bm - Ankastre Kristal Wok Gözlü Cam Gazlı Ocak - Döküm Izgara - Siyah - 70 cm - 112570210 - Doğalgaz

Satıcı: ANKASTRE CENTER

48.724,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 48724.56
Teka - Gbc 75-G1 Gbc Bm - Ankastre Kristal Wok Gözlü Cam Gazlı Ocak - Döküm Izgara - Siyah - 70 cm - 112570210 - Doğalgaz

Satıcı: Acarlar Online

48.724,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 48724.56
Teka GBc 75-G1 GB Infinity G1 Wok Gözlü Siyah Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

48.724,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 48724.56
TEKA GBC 75-G1 GBC BM (E5) İNFİNİTY G1 EDİTİON GAZLI OCAK

Satıcı: ACARLAR ONLINE

48.902,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 48902.00
Teka GBC 75-G1 İNFİNİTY MAT SİYAH 70 CM. 5 GÖZLÜ CAM ANKASTRE OCAK

Satıcı: ACARLAR

52.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 52392.00
Teka GBC 75-G1 GB Cam Siyah Ankastre Ocak

Satıcı: DİJİTAL ANKASTRE

52.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 52392.00
Teka GBC 75-G1 GB Cam Siyah Ankastre Ocak

Satıcı: DijitalAnkastre

52.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 52392.00

Teka GBC 75-G1 GB Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Teka GBC 75-G1 GB Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 5
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Wok Göz Verimi 3.5 kW
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 5
• Büyük Göz Verimi 2.8 kW
• Orta Göz Verimi 1.4 kW 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 110 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 510 mm
• Renk Siyah
• Sınıf 70 cm

Teka GBC 75-G1 GB Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.