Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Toplam Göz Adedi:
5
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Teka GBC 75030 KBC WH Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Teka Gbc 75030 Kbc Wh Beyaz Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: ANKASTREZONE

23.037,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 23037.90
Teka Gbc 75030 Kbc Wh (E5) Beyaz Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

23.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 23929.00
Teka GBc 75030 Kbc Wh (E5) Beyaz Cam Ankastre Ocak

Satıcı: ANKASTREZONE

25.202,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 25202.07
Teka - Gbc 75030 Kbc Wh - Ankastre Exactflame Teknolojili Kristal Wok Gözlü Cam Gazlı Ocak - Döküm Izgara - Beyaz - 70 cm - 112580053

Satıcı: Acarlar Online | 1 yorum

25.288,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 25288.56
Teka - Gbc 75030 Kbc Wh - Ankastre Exactflame Teknolojili Kristal Wok Gözlü Cam Gazlı Ocak - Döküm Izgara - Beyaz - 70 cm - 112580053

Satıcı: DijitalAnkastre | 1 yorum

25.288,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 25288.56
Teka GBc 75030 Kbc Wh (E5) Beyaz Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

25.288,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 25288.56
Teka GBC 75030 KBC WH Beyaz Döküm Izgaralı Ocak

Satıcı: ACARLAR ONLINE

25.381,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 25381.00
Teka GBC 75030 KBC WH Beyaz Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: ANKASTREZONE

26.874,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 26884
Teka GBC 75030 WH BEYAZ 70 CM. 5 GÖZLÜ GAZLI ANKASTRE CAM OCAK

Satıcı: ACARLAR

27.192,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 27192.00
Teka GBC 75030 KBC Wh (E5) Beyaz Cam Ankastre Ocak

Satıcı: DijitalAnkastre

27.192,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 27192.00
Teka GBC 75030 KBC Wh (E5) Beyaz Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Acarlar Online

27.192,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 27192.00

Teka GBC 75030 KBC WH Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Teka GBC 75030 KBC WH Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 5
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Wok Göz Verimi 3.5 kW
• Küçük Göz Adedi 2
• Orta Göz Adedi 2
• Toplam Göz Adedi 5
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Vitroseramik
• Yükseklik 110 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 510 mm
• Renk Beyaz

Teka GBC 75030 KBC WH Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.