Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Teka GBE 64002 KBC BK Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Gbe 64002 Kbc Bk(E4) Siyah Cam Ocak

Satıcı: tekdekoryapı

9.130,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 9130.20
Teka - GBE 64002 KBC BK (E4) - Ankastre Cam Gazlı Ocak - Lama Izgara - Siyah - 60 cm - 112580050 - Doğalgaz

Satıcı: BakserLTD | 5 yorum

9.578,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 9578.07
Teka - GBE 64002 KBC BK (E4) - Ankastre Cam Gazlı Ocak - Lama Izgara - Siyah - 60 cm - 112580050 - Doğalgaz

Satıcı: ANKASTREZONE | 5 yorum

12.834,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 12834.00
Teka GBE 64002 KBC BK (E4) Cam Ocak siyah

Satıcı: yilmazankastre

11.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 11570.00
Ocak Gbe 64002 Kbc Bk E4 Siyah

Satıcı: ANKASTREZONE

11.950,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 11950.80
Teka Siyah Cam GBE 64002 KBC 4 Gözlü Gazlı Ankastre Ocak ()

Satıcı: Evine Değer

12.099,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 12099.10
Teka GBE 64002 KBC BK (E4) Cam Ocak siyah

Satıcı: Ankastrezone

12.282,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 12282.00
TEKA GBE 64002 KBC BK SİYAH OCAK

Satıcı: ACARLAR ONLINE

12.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 12880.00
Teka Gbe 64002 Kbc Bk(E4) Siyah Cam Ocak

Satıcı: DİJİTAL ANKASTRE

13.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 13800.00
Teka GBE 64002 KBC BK Gazlı Ankastre Ocak Beyaz

Satıcı: FİESTAANKASTRE

13.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 13800.00
Teka GBE 64002 KBC BK Gazlı Ankastre Ocak Beyaz

Satıcı: Acarlar Online

13.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 13800.00
Teka Gbe 64002 Bk Siyah 4 Gözlü 60 Cm. Ankastre Cam Ocak

Satıcı: ELİTE EXPRESS ANKASTRE

16.647,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

12 16647.00

Teka GBE 64002 KBC BK Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Teka GBE 64002 KBC BK Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 2.8 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 40 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 510 mm
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Teka GBE 64002 KBC BK Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.