Ocak Tipi:
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Teka GSC 64320 RBC VN Ankastre Gazlı Ocak Fiyatları

Teka Gsc 64320 Rbc Vn Ob Country Krem Ankastre Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

24.281,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 24281.00
Teka Gsc 64320 Rbc Vn

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

24.970,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 24970.80
Teka Gsc 64320 Rbc Vn

Satıcı: ANKASTREGRUP

25.296,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 25296.00
Teka GSC 64320 RBC VN OB Country Krem Ankastre Ocak

Satıcı: Dijital Ankastre

25.660,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 25660.56
Teka GSC 64320 RBC VN Vanilya Rengi Ocak (Krem)

Satıcı: ACARLAR ONLINE

25.754,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 25754.00
Teka Gsc 64320 Rbc Vn Rustik Ankastre Ocak

Satıcı: Ankastre Grup

27.592,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 27592.00
Teka Gsc 64320 Rbc Vn Rustik Ankastre Ocak

Satıcı: ACARLAR

27.592,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 27592.00
Teka GSC 64320 RBC VN OB Country Krem Ankastre Ocak

Satıcı: DijitalAnkastre

27.592,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 27592.00
Teka GSC 64320 RBC VN OB Country Krem Ankastre Ocak

Satıcı: FİESTA ANKASTRE

28.226,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 28226.62
Teka - Gsc 64320 Rbc Vn - Ankastre Emaye Wok Gözlü Gazlı Country Ocak - Döküm Izgara - Vanilya - 60 cm - 112610057

Satıcı: ankastresepetim

28.739,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 28739.79
Teka - Gsc 64320 Rbc Vn - Ankastre Emaye Wok Gözlü Gazlı Country Ocak - Döküm Izgara - Vanilya - 60 cm - 112610057

Satıcı: TEKA TÜRKİYE

34.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 34490.00

Teka GSC 64320 RBC VN Ankastre Gazlı Ocak Fiyat Geçmişi

Teka GSC 64320 RBC VN Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Teka GSC 64320 RBC AT Siyah Ankastre Gazlı Ocak Siyah 24.170,60 TL
Teka GSC 64320 RBC VN Ankastre Gazlı Ocak Bej 24.281,00 TL

Teka GSC 64320 RBC VN Ankastre Gazlı Ocak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi İkili Izgara
• Izgara Malzemesi Demir Döküm Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Wok Göz Verimi 3.5 kW
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 1
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 3 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Yükseklik 83 mm
• Genişlik 580 mm
• Derinlik 500 mm
• Renk Bej

Teka GSC 64320 RBC VN Ankastre Gazlı Ocak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.